۲۹ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۱۰ تیر ۱۳۹۵
  • کد خبر :47920
  • بدون دیدگاه

هلاکت ۱۱ شرور ضدانقلاب در درگیری سپاه در کردستان+تصاویر

فرمانده قرارگاه استانی شهید شهرامفر کردستان جزئیات هلاکت ۱۱ عضو یک تیم از اشرار ضدانقلاب در کردستان را تشریح کرد.

خبرگزاری فارس: سردار محمدحسین رجبی ، اظهار داشت: سپاه بیت‌المقدس کردستان آمادگی لازم برای مقابله با هر تهدیدی را دارد و نیروهای رزمنده سپاه کردستان اشرافیت کامل بر منطقه را دارند.

وی افزود: یک گروه ۱۱ نفره از اشرار ضدانقلاب که قصد حضور در کشور را داشتند، از بدو ورود آنان به کشور، در رصد اطلاعاتی سپاه کردستان قرار گرفت.

فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان خاطرنشان کرد: این گروه ۱۱ نفره را در کنترل کامل داشتیم و هر جایی که می‌خواستند بروند، مسیر آنان را سد می‌کردیم.

رجبی عنوان کرد: در یک برنامه حساب‌شده و آمادگی قبلی که در درگیری با مزدوران و اشرار داشتیم، اعضای این تیم را به منطقه دلخواه خود هدایت کردیم.

وی افزود: براساس آمادگی‌های لازم که در نیروهای رزمنده سپاه کردستان وجود دارد، اراده خود را بر اعضای این تیم تحمیل کردیم و پس از ۱۰ روز تعقیب، آنان را به منطقه کوهسالان در شهرستان سروآباد هدایت کردیم.

فرمانده قرارگاه استانی شهید شهرامفر کردستان یادآوری کرد: منطقه کوهسالان به لحاظ وضعیت جغرافیای طبیعی و شرایط نظامی، شرایط ویژه‌ای دارد و از آنجایی که نیروهای سپاه کردستان بومی استان بوده و از آموزش‌های لازم نیروی زمینی سپاه و قرارگاه حمزه سیدالشهدا برخوردار هستند، توانستند این افراد شرور را در این منطقه محاصره کنند و تمامی اعضای گروه را به درک واصل کردند.

وی ماموریت ذاتی سپاه را حفظ و حراست از دستاوردهای انقلاب اسلامی عنوان کرد و گفت: هر برنامه و اقدامی که این دستاوردها را تهدید کند مورد اقدام قاطع سپاه قرار می‌گیرد.

وی تصریح کرد: این گروه ۱۱ نفره نیز که قصد ضربه‌زدن به دستاوردهای انقلاب و سلب امنیت و آرامش مردم مرزدار منطقه را داشتند، سپاه با قاطعیت کامل با آنها برخورد کرد و با انهدام کامل تیم، اعضای این گروه را به هلاکت رساند.

فرمانده سپاه کردستان با قدردانی از تعامل و همکاری مردم استان کردستان که همواره از نیروهای مسلح مستقر در استان حمایت می‌کنند، گفت: اگر کسانی هم در سازمان اشرار و ضدانقلاب هستند، به دامن پرمهر اسلام برگردند چرا که خیانت به کشور نمی‌تواند برای آنها افتخار باشد.

رجبی گفت: ضدانقلاب مزدور عربستان هستند که خود این کشور نیز برای امریکا مزدوری می‌کند و مردم کردستان هم از این روند آگاهی دارند و نیز از این وضعیت شاکی هستند.

نکته جالب این درگیری یادداشت روزانه مسوول این گروه شرور بود که سردار رجبی به آن اشاره کرد که در یادداشت‌های روزانه این سرکرده تیم آمده بود «به نتیجه‌ای رسیده‌ام که مردم با آنچه را که ـ به زعم این افراد شرور خدمت می‌نامند ـ همراهی نمی‌کنند و جای ما را به نیروهای کشور اطلاع می‌دهند و حضور ما بی‌اثر است که اگر برگردم به مسوولان خود می‌گویم مردم کردستان شماها را نمی‌خواهند».

فرمانده سپاه بیت‌المقدس در پایان گفت: در این عملیات سه تن از پاسداران استان به درجه رفیع شهادت نائل آمدند که ما به عنوان سپاه کردستان، شهادت این عزیزان را به خانواده شهدا تبریک و تسلیت می‌گوییم.

هلاکت 11 شرور ضدانقلاب در درگیری سپاه در کردستان+تصاویر

هلاکت 11 شرور ضدانقلاب در درگیری سپاه در کردستان+تصاویر

http://www.fardanews.com/files/fa/news/1395/4/8/390360_955.jpg

هلاکت 11 شرور ضدانقلاب در درگیری سپاه در کردستان+تصاویر


در همین زمینه بخوانید :

هلاکت «کاوه جوانمرد» از فرماندهان ضدانقلاب در درگیری سپاه

سپاه‌نیوز: سردار سرتیپ پاسدارمحمد پاکپور با اشاره به انهدام گروهک ۱۱ نفره اشرار مسلح وابسته به ضدانقلاب در عملیات سپاه در کردستان اظهار داشت: عملیات تعقیب و درگیری با این اشرار مسلح  از ۳ روز پیش در منطقه سروآباد آغاز و تا ظهر دیروز ادامه داشت.

وی افزود: در این عملیات تمامی ۱۱ نفر این گروهک به هلاکت رسیدند و سلاح، مهمات و اسناد و مدارکی نیز از این گروهک به‌دست نیروهای ما افتاد.

فرمانده نیروی زمینی سپاه همچنین اعلام کرد: در این درگیری، «کاوه جوانمرد» از فرماندهان این گروهک ضدانقلاب توسط رزمندگان سپاه به هلاکت رسید.

سردار پاکپور در پایان سخنانش تاکید کرد: رزمندگان سپاه ضمن اشراف کامل بر تمام تحرکات تروریست‌های متجاوز پاسخ قاطع و فوری در هر نقطه‌ای به شرارت‌های آنها خواهند داد.

صبح امروز نیز فرمانده سپاه کردستان در گفت‌وگویی با تسنیم از انهدام تیم تروریستی ضدانقلاب در کردستان توسط سپاه، هلاکت ۱۱ نیروی ضدانقلاب و به شهادت رسیدن ۳ رزمنده سپاه خبر داده بود.

سردار محمدحسین رجبی اظهار کرده بود: پس از ۱۰ روز تعقیب نیروهای ضدانقلاب در کردستان، به منطقه کوهسالان سروآباد هدایت شده و نیروهای سپاه استان، جاهایی که این گروه قصد ورود به آنجا را داشتند، سد کردند و هر ۱۱ نفر را به هلاکت رساندند.

کاوه جوانمرد

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

دیدگاه ها