۲۶ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۱۵ مرداد ۱۳۹۵
  • کد خبر :50004
  • بدون دیدگاه

هلاکت خونین اعضای تیم ترور داعش در ادلب (عکس+۱۸)

در این درگیری ها دو تن از اعضای القاعده و پنج عضو داعش با هلاکت رسیده و یک نفر نیز زخمی و به اسارت درآمده است.

شب گذشته شهر ادلب واقع در شمال غربی سوریه صحنه درگیری های شدید میان تیم ترور و تخریب داعش با عناصر گروه تروریستی تکفیری جبهه النصره و احرارالشام (القاعده) بود.
در این درگیری ها دو تن از اعضای القاعده و پنج عضو داعش با هلاکت رسیده و یک نفر نیز زخمی و به اسارت درآمده است.

بخش رسانه ای جبهه النصره شاخه رسمی شبکه تروریستی تکفیری بین المللی القاعده با انتشار بیانیه ای ضمن تایید درگیریهای خونین شب گذشته از نابودی تیم ۵ نفره ترور و تخریب داعش در شهر ادلب خبر داده است. در این بیانیه از تعقیب و مراقبت ۲۰ روزه متهمین توسط نیروهای القاعده سخن گفته شده و بر دست داشتن مقتولین در مجموعه ای از عملیات های ترور از طریق نصب بمب کنار جاده ای و تیراندازی تاکید شده است. گفته می شوددو تن از اعضای تیم مذکور پس از اتمام مهمات دست به عملیات انتحاری زده اند. استان ادلب طی یکسال و نیم گذشته از سوی ائتلاف جیش الفتح به رهبری القاعده و با مشارکت گروه تروریستی تکفیری ارتش آزاد به اشغال درآمده است.

هلاکت خونین اعضای تیم ترور داعش در ادلب(عکس+18)

 


در همین زمینه بخوانید :

دو حمله انتحاری القاعده در جنوب حلب

منابع میدانی از وقوع دو حمله انتحاری در اطراف دانشکده توپخانه ارتش سوریه واقع در محور جنوبی شهر حلب خبر می دهند.

بنابر این گزارش، دقایقی پیش دو نفربر بمبگذاری شده در نزدیکی مواضع نیروهای ارتش سوریه در اطراف دانشکده توپخانه محله راموسه در جنوب حلب منفجر شده است. گروه تروریستی تکفیری بین المللی “القاعده” (جبهه النصره یا فتح الشام) با انتشار تصاویری از دو عامل این حمله انها را “ابوالبراء الشامی و ابوعبدالله الشامی” معرفی کرده است. منابع ارتش سوریه بر انهدام هر دو انتحاری پیش از نزدیک شدن به مواضع خود خبر داده اند. طی روزهای اخیر این ششمین انتحاری ناکام القاعده و گروه های هم پیمان آن ها در محورهای مختلف شهر حلب می باشد.

http://cdn.mashreghnews.ir/files/fa/news/1395/5/15/1782127_927.jpg

منبع: مشرق نیوز

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

برچسب‌ها
دیدگاه ها