۲۷ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۱۱ آبان ۱۳۹۵
  • کد خبر :55192
  • بدون دیدگاه

هلاکت تروریست های «جبهه فتح الشام»در سوریه(تصاویر+۱۸)

ارتش سوریه و نیروهای مقاومت در حمله‌ای برق‌آسا به تروریست های «جبهه فتح الشام» در شهر «داریا» ضربه مهلکی به آنها وارد کردند.

خبرگزاری میزان، ارتش سوریه با حمایت حزب‌الله لبنان عملیاتی را در جنوب غرب حلب علیه تروریست‌های جیش‌الفتح انجام دادند که در پی آن تعداد زیادی از تروریست‌ها به هلاکت رسیدند.

این عملیات در منطقه مسکونی ۱۰۷۰ در نزدیکی کریدور جنوب غربی حلب انجام شده است که تروریست‌های جیش‌الفتح بارها با حمله به این منطقه قصد تضعیف مواضع ارتش سوریه در این منطقه را داشته‌اند.

بعد از ۸ ساعت عملیات سنگین در این منطقه نیروهای ارتش سوریه موفق شدند تروریست‌ها را از این منطقه بیرون برانند.

وضعیت در حال حاضر در این منطقه نسبتا آرام گزارش شده است و به نظر می‌رسد درگیری‌ها در شرق حلب که تروریست‌ها قصد اشغال مناطقی را در آنجا دارند ادامه پیدا کند.

هلاکت تروریست های «جبهه فتح الشام»در سوریه(تصاویر+18)

هلاکت تروریست های «جبهه فتح الشام»در سوریه(تصاویر+18)

http://www.mizanonline.ir/files/fa/news/1395/8/10/838939_929.jpg

http://www.mizanonline.ir/files/fa/news/1395/8/10/838940_512.jpg

http://www.mizanonline.ir/files/fa/news/1395/8/10/838979_856.jpg


در همین زمینه بخوانید:

ضربه سنگین ارتش سوریه به تروریست‎های چند ملیتی در حلب

در تازه‌ترین تحولات میدانی در حلب ارتش سوریه موفق شد که عملیات گسترده و همه‌جانبه روزهای گذشته گروهک های تروریستی به مواضع ارتش سوریه و نیروهای مقاومت در «مجتمع مسکونی ۳۰۰۰» را دفع کند و دراین درگیری ها تروریست ها بدون هیچ پیشروی متحمل تلفات زیادی شدند.

براساس گزارش پایگاه خبری «جبهه جنوب» روز یکشنبه گروهک های تروریستی با ادوات نظامی سنگین به مواضع ارتش سوریه در نزدیکی «مجمتمع مسکونی ۳۰۰۰» و «دانشکده نظامی الاسد» حمله کردند که در نتیجه این نبرد سنگین چند ساعته و سد دفاعی مستحکم نیروهای ارتش سوریه خسارات زیادی به تروریست ها وارد شد.

نیروهای ارتش سوریه ضمن دفع کامل تهاجم سنگین تروریست ها نزدیک به ۵۰ نفر از آنها را به هلاکت رساندند که بیشتر کشته‌شدگان ملیت چینی، چچنی، عربستانی، و ازبک داشتند.

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

برچسب‌ها
دیدگاه ها