۳۱ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۴ مرداد ۱۳۹۵
  • کد خبر :49318
  • بدون دیدگاه

تصاویر نیکی کریمی در مراسم اکران فیلم آی لاو تهران

هشتاد و ششمین آیین دیدار فیلم‌های گروه «هنروتجربه» با اکران فیلم «آی‌لاو تهران» به کارگردانی سهند صمدیان و با حضور نیکی کریمی انجام شد.

هشتاد و ششمین آیین دیدار فیلم‌های گروه «هنروتجربه» با اکران فیلم «آی لاو تهران» به کارگردانی سهند صمدیان و با حضور نیکی کریمی انجام شد.

نیکی کریمی در مراسم اکران فیلم آی لاو تهران

نیکی کریمی در مراسم اکران فیلم آی لاو تهران

نیکی کریمی در مراسم اکران فیلم آی لاو تهران

نیکی کریمی در مراسم اکران فیلم آی لاو تهران

 

نیکی کریمی در اکران افتتاحیه فیلم «آی لاو تهران»

به گزارش ایلنا، در این مراسم که شنبه شب دوم مرداد ماه در موزه سینما برگزار شد، سهند صمدیان با تشکر از گروه هنروتجربه که  اکران فیلم سبب  شده، اظهار کرد: در بیست سالگی ایده‌ای را در ذهن داشتم و سه سال بعد از آن وقتی عباس کیارستمی یکی از فیلم‌های کوتاه من را دید، گفت که سهند تا امروز بیشتر تمرکزت را روی تصویر و فرم گذاشته‌ای و فکر می‌کنم دیگر باید فیلم بسازی که دیالوگ داشته باشد.

او ادامه داد: در همین شرایط بود که به یاد همان ایده بیست سالگی‌ام افتادم و آن را در سال ۸۸ ساختم. اما امکان و شرایط اکران فیلم به هر دلیلی میسر نشد و حالا بعد از ۱۷ سال از شکل‌گیری ایده اولیه شرایط دیده شدن فیلم فراهم شده است.

وی  با اشاره به اینکه شرایط ساخت فیلم در گذشته متفاوت بوده، عنوان کرد: اگر کیفیت فیلم پایین است، بیشتر به دلیل کم بودن امکانات در آن دوران بوده و گذر زمان را در تغییر بازیگران فیلم که امروز اینجا هستند و بزرگ شده‌اند، به خوبی می‌توان دید و درک کرد.

سیف‌الله صمدیان که تهیه‌کنندگی اثر را برعهده داشت یادی از عباس کیارستمی کرد و گفت: روح او روح زندگی بود و عطش زندگی داشت، چون عطش کار داشت.

در ادامه محمدرضا دلپاک از حاضران خواست برای عباس کیارستمی یک دقیقه سکوت کنند.

بازیگران فیلم هم که  نسبت به تصویرشان در فیلم بزرگ شده بودند از این‌که فیلم این روزها اکران شده و امکان دیده شدن دارد، ابراز خوشحالی کردند.

در این مراسم مازیار میری، نیکی کریمی، وحید وکیلی‌فرد، امیر عابدی و دیگر هنرمندان حضور داشتند.

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

دیدگاه ها