۳۱ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۳۱ مرداد ۱۳۹۵
  • کد خبر :51031
  • بدون دیدگاه

تصاویر نیوشا ضیغمی در فیلم«دختر عمو پسر عمو»

فیلمبرداری فیلم سینمایی«دخترعمو، پسرعمو» به کارگردانی روح انگیز شمس چند هفته‌ای است که آغاز شده است و تا به حال نیمی از این فیلم سینمایی ضبط شده است.

خبرگزاری فارس: فیلمبرداری فیلم سینمایی «دخترعمو، پسرعمو» به کارگردانی روح انگیز شمس با بازی نیوشا ضیغمی و مجید صالحی چند هفته‌ای است که آغاز شده است و تا به حال نیمی از این فیلم سینمایی ضبط شده است.

در حال حاضر فیلمبرداری فیلم سینمایی «دخترعمو، پسرعمو» در تهران ادامه دارد و ۳۰ درصد فیلمبرداری‌اش در تهران باقی مانده است. عوامل سازنده فیلم بعد از اتمام کارشان در تهران طی هفته آینده به شمال می‌روند تا باقی مراحل فیلمبرداری را در شمال کشور انجام دهند.

«دخترعمو، پسرعمو» برای اکران در جشنواره فیلم فجر آماده می‌شود و احتمالاً سه هفته دیگر فیلمبرداری این فیلم به پایان می‌رسد. تقریباً همه بازیگران این فیلم جلوی دوربین حاضر شده‌اند و قرار نیست بازیگر دیگری به این پروژه اضافه شود.

داستان این فیلم حول محور زندگی یک پسرعمو و دختر عموست که در زندگی خانوادگی‌شان اختلافات زیادی به وجود می‌آید و آنها با دستور و راهنمایی‌های پدربزرگ خود مجبور می‌شوند تمامی اختلافات خانوادگی را حل کنند.

نیوشا ضیغمی در فیلم«دختر عمو پسر عمو»

نیوشا ضیغمی در فیلم«دختر عمو پسر عمو»

http://talarekhabar.com/wp-content/uploads/2016/08/Niusha-Zeighami-2lhtarkhaleh-2.jpg

نیوشا ضیغمی در فیلم«دختر عمو پسر عمو»

http://www.fardanews.com/files/fa/news/1395/5/27/405970_476.jpg

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

دیدگاه ها