۱ شهریور ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴
  • کد خبر :11015
  • بدون دیدگاه

پوستر جدید فیلم The Hateful Eight

نخستین تصویر از فیلم جدید کوئینتین تارانتینو “هشت نفرت انگیز”

نخستین تصویر از فیلم جدید نابغه سینمای جهان “کوئنتین تارانتینو” با نام “هشت نفرت انگیز” بر روی جلد مجله انترتیمنت ویکلی منتشر شد. این تصویر مربوط به پوستر این فیلم…

نخستین تصویر از فیلم جدید نابغه سینمای جهان “کوئنتین تارانتینو” با نام “هشت نفرت انگیز” بر روی جلد مجله انترتیمنت ویکلی منتشر شد. این تصویر مربوط به پوستر این فیلم که شامل ۳ بازیگر اصلی این فیلم ساموئل ال جکسون، جنیفر جیسون لی و کرت راسل می باشد.

تارانتینو این وسترن جدید را با «سگ‌های انباری» فیلم خشونت‌آمیز و تجربه اول فیلمسازی‌اش در سال ۱۹۹۲ مقایسه کرده است. با انتشار اولین عکس رسمی از این فیلم در فضای وب، این فیلمساز به انترتیمنت ویکلی گفت که لوکیشن بسته و استفاده از حداقل بازیگران این مقایسه را اجتناب‌ناپذیر می‌کند.

وی با ارجاع به فیلم ۱۹۷۳ جان فرانکن هایمر که با اقتباس از نمایشنامه ۱۹۳۹ اوژن اونیل و در یک سالن بار در دهکده گرینویچ و خانه بغلی‌اش می‌گذرد، گفت: برای من این بیش از یک وسترن از نوع آیسمن کومت است. یک دست از آدمایی که در اتاقی هستند که نمی‌توانند به یکدیگر اعتماد کنند. به این معنی نیست که با این فکر نشستم تا فیلمنامه را بنویسم اما زود متوجه شدم این نوع می‌تواند جالب باشد.

تارانتینو قبلا گفته بود که از یک اپیزود از سریال وسترن «بونانزا» الهام گرفته است.

در روی جلد انترتیمنت ویکلی، ساموئل ال جکسون در نقش سرگرد مارکیز وارن سرباز سابق که برای شکارهای خشونت بارش شهرت بدی دارد، کرت راسل در نقش جان راث که به عنوان دارزنی شناخته می‌شود که جنایتکاران را به سزای اعمالشان می‌رساند و جنیفر جیسون لی در نقش دیزی دامرگ فراری دیده می شوند.

داستان فیلم با راث و دامرگ شروع می‌شود که از وایومینگ به سمت شهر رد راک می‌روند. آنجا دامرگ باید دادگاهی شود.

چنینگ تاتوم ، تیم راث، مایکل مدسن، بروس دارن و والتون گوگینس دیگر گروه بازیگران تارانتینو را تشکیل می‌دهند. برای اولین بار دمین بیچیر نیز به این گروه پیوسته است.

«هشت نفرت انگیز» پس از «جانگوی رها شده» ساخته می‌شود و هنوز تاریخ اکران آن تعیین نشده است. انتظار می‌رود این فیلم اواخر سال ۲۰۱۵ در آمریکا اکران شود تا این فیلمساز به یک اسکار دیگر  چشم داشته باشد.

هشت نفرت انگیز

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

دیدگاه ها