۳۱ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۱۸ مرداد ۱۳۹۵
  • کد خبر :50250
  • بدون دیدگاه

نجات زن مشهدی از خودکشی توسط طلبه جوان+عکس

روز گذشته خبری در شبکه های اجتماعی مبنی بر نجات خانمی ۳۶ ساله که قصد خودکشی از پل استقلال مشهد را داشت توسط آتشنشانی منتشر شد.

به گزارش “تالار خبر” روز گذشته خبری در شبکه های اجتماعی مبنی بر نجات خانمی ۳۶ ساله که قصد خودکشی از پل استقلال مشهد را داشت توسط آتشنشانی منتشر شد. اما شاهدان عینی ماجرا از حضور طلبه ای جوان در این صحنه خبر داده و گفتند در آن زمان اصلا آتشنشانی به محل نرسیده بود .
در همین زمینه مصاحبه ای داشتیم با این طلبه جوان که به گفته شاهدان عینی در مکان حضور داشته و شرح ماجرا را از ایشان جویا شدیم .
وی گفت : سعید مهدوی هستم دانشجوی دانشگاه رضوی و طلبه ی حوزه ی علمیه خراسان که صبح روز یکشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۵،ساعت ۶،طبق معمول در حال رفتن به دانشگاه بودم که در محل پل استقلال،صحنه ی مشکوکی دیدم بدین صورت که دختری جوان حدودا ۳۵ ساله،از ماشین هیوندای کوپه مشکی خارج شد و به سمت محافظ های کنار پل رفت،برایم جای تعجب داشت که چرا به آن سمت حرکت می کند،بعد دیدم از پل به سمت بالا می رود و متوجه شدم قصد خودکشی دارد.

حجت الاسلام سعید مهدوی گفت : به محض اینکه متوجه قصد وی شدم،ماشین را متوقف کرده و به سمت وی دویدم.تعدادی از مردم صحنه را مشاهده می کردند و انگار بی توجه به این صحنه بودند و بعضی از دور فقط صدا میزدند. دختری که قصد خودکشی داشت از محافظ ها رد شده بود که من خود را به صحنه رساندم و در اولین کار،دست او را گرفتم و مانع از کارش شدم.
حجت الاسلام مهدوی گفت : در ادامه تلاش کرد تا دست خود را آزاد کند ولی نتوانست و من دستش را محکم گرفتم و مردم نیز کم کم جمع شدند و وقتی دید نمیتواند کاری بکند شروع به گریه کردن کرد و از من خواست دستش را ول کنم. ماشینی که دختر را پیاده کرده بود،با رسیدن من متواری شد.

مهدوی افزود: بنده به همراه یکی از برادران بسیجی که برای کمک آمده بود، حدود ۱۵ دقیقه برایش صحبت کردیم تا راضی شود از آن مکان خطرناک برگردد.

وی در پایان گفت : در حین مذاکره برای برگردانندن دختر جوان،مردم به پلیس ۱۱۰ زنگ زدند و پلیس را در جریان امر قرار دادند و پلیس حدوداً بعد نیم ساعت که تمام جریانات تمام و ختم به خیر شده بود رسید و نیروهای آتش نشانی یا پلیس اجتماعی نیز رسیدند و دختر را تحویل گرفتند.

نجات زن مشهدی از خودکشی توسط طلبه جوان+عکس

منبع:بصر نیوز

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

برچسب‌ها
دیدگاه ها