۲۹ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴
  • کد خبر :11263
  • بدون دیدگاه

محسن رضایی خطاب به شریعتمداری: بی حرمتی شما از حد تحمل عبور کرده است!

نامه سرگشاده محسن رضایی در جواب مدیر مسئول روزنامه کیهان

دکتر محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با ارسال نامه سرگشاده ای به حسین شریعتمداری در خصوص یادداشت اخیر مدیر مسئول روزنامه کیهان واکنش نشان داد. به گزارش پایگاه…

دکتر محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با ارسال نامه سرگشاده ای به حسین شریعتمداری در خصوص یادداشت اخیر مدیر مسئول روزنامه کیهان واکنش نشان داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر رضایی، متن نامه دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام به این شرح است:

بسمه تعالی

برادر شریعتمداری

سلام علیکم؛

هیچگاه فکر نمی کردم افرادی در جبهه انقلاب پیدا شوند که نسبت به برادران خود این همه بی حرمتی کنند. جنابعالی و بعضی از دوستانتان قریب به ۱۵ سال، بویژه در سالهای اخیر اینجانب را با ده ها توهین و افتراء همراهی کرده اید، مخصوصاً مجموعه بی حرمتی های اخیر و زنجیره ای شما در مورد مصاحبه بنده با شبکه المیادین لبنان که از حد تحمل عبور کرده است. به هر حال این مواجهه ضد ارزشی و غیراخلاقی، غیر قابل پذیرش است. بگذارید این قبیل مسائل پایان یابد و بیش از این پیش نروید.

ان شا الله که جبران نموده و سر مقاله خود را اصلاح خواهید کرد.

محسن رضایی

لازم به ذکر است که به دنبال گفتگوی تفصیلی دکتر محسن رضایی دبیر محترم مجمع تشخیص مصلحت نظام با شبکه تلویزیونی المیادین لبنان، حسین شریعتمداری در سرمقاله امروز کیهان، مطالب کذبی را در این باره منتشر کرده است که در تکذیبیه منتشره از سوی دفتر رئیس مجمع تشخیص نیز خواسته شده است، این روند اصلاح شود.

نامه سرگشاده محسن رضایی در جواب مدیر مسئول روزنامه کیهان

منبع:خبر انلاین

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

دیدگاه ها