۶ تیر ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۶ شهریور ۱۳۹۵
  • کد خبر :51366
  • بدون دیدگاه

نامه جنجالی جواد هاشمی خطاب به جواد نکونام+عکس

سید جواد هاشمی بازیگر و کارگردان با سابقه تأتر، سینما و تلویزیون، دلنوشته ای علیه جواد نکونام منتشر کرد.

سید جواد هاشمی بازیگر و کارگردان با سابقه تأتر، سینما و تلویزیون، دلنوشته ای علیه جواد نکونام منتشر کرد.
نامه جنجالی جواد هاشمی خطاب به جواد نکونام+عکس

نامه جنجالی جواد هاشمی خطاب به جواد نکونام+عکس

به نام حق

جناب آقای جواد نکونام به خودتان بد کردید …

نه از آن بابت که مصاحبه کردید و بدون تحقیق سابقه تیم هنرمندان را زیر سئوال بردید، و نه به دلیل پراندن اسپانسرها و بدهکاری مجدد باشگاه حسین یار یار را راهی بیمارستان کردید،
بلکه بخاطر تحقیر خودتان از طرف ستاره های لالیگا ناراحتم، آنجا که مترجم خرفهایشان را برایم ترجمه می کرد.

– کی هست این آقا؟! …

– چی بود اسمش؟ نکو چی چی؟!

– این آقا اگر در کشور شما اسطوره است در کشور ما هیچکش نمی شناسدش!

– آهان همون ایرانیه که توی تیم دسته پایین و ته جدولی ما بازی می کرد؟

و اشاره های زشتی که با دست و چهره تحویلتان دادند، مرا به عنوان یک ایرانی که همیشه به شما احترام می گذاشت خرد و خمیر کرد، بنده شما را خیلی پیگیری نمی کنم ، اما شنیدم بعد از جام جهانی رفتارتان گروهی از مردم را آزرده است و از محبوبیتتان کاسته ، همین یار یار اشتباهی شما را انتخاب کرد و دیر فهمید ، آنجا که شما به تک تک بازیکنان برای نیامدن تلفن زدید ، چه کسانی که نیامدند!! نه علی کریمی، نه خداداد عزیزی، نه کریم باقری که همه از شما محبوب ترند، جایتان در رختکن تیم ملی خالی بود که دوستانتان که نامشان را ذکر نمی کنم از کار ناپسندتان با عنوان خاله زنکی یاد می کردند! …

آقای نکونام عزیز با نام نکو آمدید ، دوباره تلاش کنید تا نکونام بمانید ، شاید چند بار عذرخواهی قدری از اسمتان را به جسمتان بازگرداند.

برادر کوچکتان

سید جواد هاشمی


در همین زمینه بخوانید :

ابوالقاسم پور: پاسخ صحبت های جواد هاشمی را با یک بیانیه میدهیم

بعد از دیدار ستارگان ایران مقابل ستارگان لالیگا سید جواد هاشمی بازیگر سینما و تلویزیون در یک بیانیه تند و تیز به جواد نکونام کاپیتان سابق تیم ملی حمله کرد. این موضوع با اینکه واکنش جواد نکونام را در پی نداشته اما بهنام ابوالقاسم پور از پیشکسوتان فوتبال که نسبت فامیلی هم با نکونام دارد در این باره گفت: صحبت های هاشمی بسیار عجیب بود و نمیدانم چرا در این برهه چنین الفاظی را نسبت به جواد نکونام به کار بردده بود. ما قصد داریم طی بیانیه ای پاسخ این اتهامات را بدهیم اما فعلا در این باره سکوت می کنیم. البته همان طور که گفتم قطعا مثل خود آقایان در یک بیانیه پاسخ صحبت هایشان را خواهیم داد.

وی همچنین درباره غیبت خودش و نکونام در دیدار ستارگان افزود: من هم تصمیم گرفتم مثل خیلی دیگر از بازیکنان در این مسابقه حضور پیدا نکنم چون یکسری مسائل شفاف نبود. با این حال دلایل کامل این موضوع را در یک بیانیه خواهیم آورد.

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

دیدگاه ها