۲۵ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۱۲ مهر ۱۳۹۵
  • کد خبر :53777
  • بدون دیدگاه

حضور مینا ساداتی و همسرش در دانشگاه تهران+تصاویر

اکران این فیلم با حضور سیدروح الله حجازی و هادی مقدم دوست (کارگردانان فیلم) و محمدرضا شفیعی (تهیه کننده) برگزار شد؛ در ادامه این مراسم نیز از مینا ساداتی و بابک حمیدیان بازیگران این فیلم تجلیل شد.

تالار خبر – در این افتتاحیه از عوامل فیلم «هیهات» از جمله محمدرضا شفیعی تهیه‌کننده، هادی مقدم دوست، دانش اقباشاوی (کارگردانان فیلم)، بابک حمیدیان و مینا ساداتی تجلیل شد.

بابک حمیدیان گفت: در این چند سال اخیر بنا به موقعیت‌های مختلف جوایز سینمایی زیادی گرفتم. زمانی که در سال ۷۰ وارد دانشگاه هنر و معماری شدم رویایم خواندن رشته تئاتر بود و به آن دست پیدا کردم.

وی ادامه داد: از سال ۷۸ که وارد دنیای حرفه‌ای بازیگری شدم در لحظه حضور در محیط‌های دانشگاهی بیشترین امنیت را احساس کردم برای اینکه خودم آدم دانشگاهی هستم و درس رشته مورد علاقه خودم را خواندم.

همین احساس دوباره به سراغم آمده است. ورود به دانشگاه تهران رویای خیلی‌ها است، البته همسر من در این دانشگاه درس خوانده است. ما دانشگاه آزاد بودیم و شما ما رو قبول نمی‌کردید.

وی در خصوص فیلم «هیهات» اظهار داشت: این فیلم جزو محصولات فرهنگی سینما به حساب می‌آید. خوشحالم در این سال‌ها به گونه‌ای با بازیگری رفتار کردم که کمیت نقش‌های پیشنهادی برایم مهم نبود بلکه کیفیت کار مهم تر است. به خاطر همین مسئله در این سال‌ها کمتر نقش اول بازی کردم.

حمیدیان ادامه داد: جریان فیلم «هیهات» ویژه است چراکه با چهار کارگردان ساخته شد. سفر جالبی به کربلا داشتیم و با وجود اتفاقاتی که در اطراف کربلا رخ می‌دهد، ما در امنیت کامل بودیم و با جسارت فیلم را ساختیم.

نکته جالب افتتاحیه این بود که مینا ساداتی توسط بابک حمیدیان تجلیل شد.

مینا ساداتی گفت: خوشحالم که بعد از ۷ سال دوباره به دانشگاه تهران برگشتم. کاش در وقت اداری آمده بودم و برای دریافت مدرکم اقدام می‌کردم. (باشگاه خبرنگاران)

مینا ساداتی و همسرش در دانشگاه تهران

مینا ساداتی و بابک حمیدیان

مینا ساداتی و بابک حمیدیان

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

دیدگاه ها