۲۸ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۳ آبان ۱۳۹۵
  • کد خبر :54724
  • بدون دیدگاه

میشائیل بالاک در اینستاگرام جواب علی کریمی را داد+عکس

کاپیتان سابق تیم ملی آلمان با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش به تمجید از کاپیتان سابق پرسپولیس و تیم ملی ایران پرداخت.

میشائیل بالاک بین سال های ۲۰۰۵ تا ۲۰۰۷ در بایرن مونیخ، هم بازی علی کریمی بود و چند روز پیش اسطوره تیم فوتبال پرسپولیس از هوادارانش در صفحه ایستاگرام خواست که او را فالو کنند.

بالاک با تشکر از علی کریمی در صفحه ایستاگرام خود نوشت: «خیلی ممنون علی. خاطرات خیلی خوبی بود کنار تو بازی کردن در بایرن مونیخ. مرسی از مردم ایران بابت پشتیبانی شان. خیلی خاطرات خوبی بود بازی در کنار تو در سال ۲۰۰۴ در ایران. به امید دیدار مجدد.»

پست اینستاگرامی میشائیل بالاک در جواب علی کریمی


در همین زمینه بخوانید :

هجوم دیگری از کاربران ایرانی این بار به صفحه ” میشائیل بالاک”

صفحه اینستاگرام میشاییل بالاک با هجوم کاربران ایرانی مواجه شده است. پس از اینکه علی کریمی به فالوئرهایش توصیه کرده که پیج بالاک را فالو کنند حالا صفحه شخصی کاپیتان سابق تیم ملی آلمان با هجوم کاربران ایرانی و البته کامنت های بعضا غیرمودبانه مواجه شده است.

به گزارش تالار خبر ، دو روز قبل علی کریمی در پستی که روی صفحه اینستاگرامش گذاشته بود از هوادارانش خواست که بالاک را فالو کنند.

پست علی کریمی با توجه به ۱٫۵ میلیون فالوئری که دارد سبب شد که بالاک خیلی زود متوجه شود که در یک پست مهم منشن شده است. بالاک دیروز و بلافاصله در پست علی کریمی کامنت گذاشت و از او تشکر کرد اما به نظر می رسد هجوم ایرانی ها به پست بالاک اینقدر برایش قابل توجه بوده است که امروز یک پست برای علی کریمی گذاشته.

بالاک امروز و در پست خود که در خبر « پاسخ میشل بالاک به کریمی: از تو متشکرم!» منتشر شده است به فارسی برای علی کریمی کامنت گذاشته و از محبتی که شده تشکر کرده است.

اما بالا و پایین کردن پست های صفحه شخصی بالاک نشان می دهد که کاربران ایرانی فضای مجازی صفحه بالاک را در نوردیده اند و احتمالا در بهترین حالا او را لایک باران کرده اند. بررسی فالوئرهای بالاک نشان می دهد که تعداد زیادی از آن ها ایرانی هستند و تعداد لایک های پست های اولیه اش با امروز نشان می دهد که چقدر به او محبت شده.

بااین همه قسمت تاسف بار این هجوم کامنت هایی است که به زبان فارسی برای بالاک گذاشته شده و در آن ها تعداد شوخی های زیاد جنسی نزدیک به فحاشی وجود دارد. شوخی هایی که البته زیر یک پست فارسی با بالاک شده به نظر می رسد به زودی برای او معنی هم پیدا کند. او که سعی کرده به فارسی با مردم صحبت کند حتما جملات فارسی را هم خواهد خواند.

کاپیتان سابق تیم ملی آلمان یک هفته است که پیج رسمی در اینستاگرامش را باز کرده و با یک بحران عجیب و غریب رو به رو شده است.

http://cdn.asriran.com/files/fa/news/1395/8/3/633969_575.jpg

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

دیدگاه ها