۶ تیر ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۲۴ مهر ۱۳۹۵
  • کد خبر :54216
  • بدون دیدگاه

موتورسیکلت جدید کمپانی BMW همه را میخکوب کرد+تصاویر

شرکت ب ام و، از جدیدترین محصول خود به نام «موتوراد ویژن نکست هاندرد» (Motorrad Vision Next 100)، موتورسیکلت پیشرفته ای که قابلیت حفظ تعادل خود را در هر شرایطی دارد، رونمایی کرد.

تالار خبر – شرکت ب ام و، از جدیدترین محصول خود به نام «موتوراد ویژن نکست هاندرد» (Motorrad Vision Next 100)، موتورسیکلت پیشرفته ای که قابلیت حفظ تعادل خود را در هر شرایطی دارد، رونمایی کرد.

موتورسیکلت جدید کمپانی BMW همه را میخکوب کرد+تصاویر

بنا بر اعلام این شرکت معروف آلمانی، که علاوه بر ساخت خودرو در طراحی و تولید موتورسیکلت هم از نامداران جهان است، این موتورسیکلت به قدری امن است که برای راندن آن نیازی به کلاه ایمنی نیست.

این محصول به عنوان بخشی از جشن صدمین سالگرد تاسیس ب ام و (BMW) ساخته شده است.

به گزارش تالار خبر، میزان آلایندگی این موتورسیکلت صفر است و چرخ های آن طوری طراحی شده که قابلیت حفظ تعادل موتور را دارند و می توانند در هر شراطی به صورت ایستاده باقی بماند، حتی وقتی کاملا به نقطه توقف رسیده باشد.

موتورسیکلت جدید کمپانی BMW همه را میخکوب کرد+تصاویر

به گفته مسئولانBMV، همین تعادل است که راندن این موتور را به حدی ایمن ساخته که حتی اگر راننده کلاه ایمنی خود را فراموش کرده باشد، باز هم مهم نیست.

ادگار هاینریش، مدیر طراحی بخش موتورسیکلت این شرکت خوشنام آلمانی می گوید «سیستم خود–تعادل در هر زمانی کمک به حفظ موتور سوار می کند. هر عکس العمل آنی از طرف راننده به وسیله نقلیه علامت می دهد تا تعادل پیدا کند.»

وی افزود در آینده نزدیک «موتور سواران می توانند از موتور سواری بدون پوشیدن کلاه ایمنی لذت بیشتری ببرند، با صدای طبیعی، باد در مو، و تمام حس خوبی که از راندن موتور می گیرید.»

http://talarekhabar.com/wp-content/uploads/2016/10/BMW-Motor-2017-3.jpg

با این حال سخنگوی شرکت بی ام و تاکید کرده است که راندن موتور سیکلت بدون کلاه ایمنی، در حال حاضر یک فانتزی و رویا محسوب می شود و نباید در هیچ شرایطی از پوشیدن آن دریغ کرد.

در بسیاری از کشور ها داشتن کلاه ایمنی هنگام راندن موتورسیکلت اجباری است.فناوری خود–تعادل هنوز در مراحل ابتدایی قرار دارد و همچنان در حال توسعه است و اگر حتی به تکامل رسد، نتیجه واقعی آن را تا پیش از سال ۲۰۳۰ میلادی نخواهیم دید.

موتورسیکلت جدید کمپانی BMW همه را میخکوب کرد+تصاویر

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

برچسب‌ها,
دیدگاه ها