۲ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۲۴ تیر ۱۳۹۵
  • کد خبر :48647
  • بدون دیدگاه

مهناز افشار تصویر گریم خود در نهنگ عنبر ۲ منتشر کرد

مهناز افشار بازیگر مشهور سینما با انتشار تصویر و متن زیر خبر از شروع فیلمرداری قسمت دوم فیلم نهنگ عنبر (سلکشن رویاها) داد.

مهناز افشار بازیگر مشهور سینما با انتشار تصویر و متن زیر خبر از شروع فیلمرداری قسمت دوم فیلم نهنگ عنبر (سلکشن رویاها) داد.

افشار نوشت :

امروز شروع فیلمبرداری نهنگ‌عنبر٢ (سلکشنِ رویا)
همراه با دوست خوبم رویا (همون گریم قشنگه که دوستش دارم)

مهناز افشار تصویر گریم خود در نهنگ عنبر 2 منتشر کرد


در همین زمینه بخوانید :

«نهنگ عنبر ۲» در زعفرانیه کلید می‌خورد

باشگاه خبرنگاران جوان: قرار است جدیدترین اثر بلند سینمایی سامان مقدم فردا در زعفرانیه تهران فیلمبرداری خود را آغاز کند.

«نهنگ عنبر، سلکشن رویا» جدیدترین اثر سینمایی سامان مقدم در مقام کارگردانی و ادامه «نهنگ عنبر»ی است که سال گذشته به فروش و استقبال خوبی دست پیدا کرد و توانست در بین مخاطبان جایگاه خوبی پیدا کند. در این میان چند روزی است که خبرهای ضد و نقیضی مبنی بر شروع فیلمبرداری و انتخاب عوامل و بازیگران و … در رسانه ها منتشر شد اما طبق پیگیری های ما قرار است، فردا روز آغازین فیلمبرداری این اثر سینمایی در زعفرانیه تهران باشد و بخشی از لوکیشن های آن در شمال ایران (البته بجز ساری) خواهد بود. «نهنگ عنبر، سلکشن رویا» در ۴۵ جلسه فیلمبرداری می‌شود و تمام عوامل تولید تقریبا همان عوامل سابق «نهنگ عنبر» است. فقط شاهد تغییراتی از جمله حضور حسام نواب صفوی و محمود کلاری به عنوان فیلمبردار در آن هستیم.

تمام تلاش گروه «نهنگ عنبر، سلکشن رویا» این است که در سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر حضور داشته باشند.

«نهنگ عنبر» به کارگردانی سامان مقدم بود و بازیگرانی چون رضا عطاران، مهناز افشار، رضا ناجی، ویشکا آسایش و … در آن نقش‌آفرینی می‌کردند.

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

دیدگاه ها