۸ اردیبهشت ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۹ مهر ۱۳۹۵
  • کد خبر :53631
  • بدون دیدگاه

مهدی مهدوی و همسرش در جشن قهرمانی بانک سرمایه+تصاویر

مهدی مهدوی بازیکن تیم بانک سرمایه با بیان دلنوشته ای در مراسم جشن بانک سرمایه از تیم ملی والیبال ایران خداحافظی کرد

بانک سرمایه که در رقابت های باشگاه های مردان آسیا به مقام قهرمانی رسیده بود روز گذشته، ۸ مهرماه ۱۳۹۵ جشن قهرمانی خود را برگزار کرد. در این مراسم مهدی مهدوی بازیکن تیم بانک سرمایه با بیان دلنوشته ای که به صورت ویدئو کلیپ پخش شد از تیم ملی والیبال ایران خداحافظی کرد تا از این پس تنها در رده باشگاهی به فعالیت خود در والیبال ادامه دهد.

مهدی مهدوی و همسرش

مهدی مهدوی و همسرش

مهدی مهدوی و همسرش

بیانیه مهدی مهدوی در پی خداحافظی اش از تیم ملی والیبال

مهدوی در بیانیه خود آورده است:
همیشه به پوشیدن پیراهن تیم ملی افتخار کردم. از همان سال های دور، سال های خوب نوجوانی تا به امروز

از همان زمانی که برای اولین بار پیراهن تیم ملی کشورم را پوشیدم  و از آن پس دیگر خودم نبودم؛ دیگر آن مهدی پرشور عشق والیبال که فقط به بالا رفتن و جلو زدن از رقیب هایش فکر می کرد نبودم.

حالا یکی از دوازده نفر شده بودم. دوازده نفر تعیین کننده. اصلا   یکی از مردم شده بودم. مردمی که چشم دوختند به این دوازده نفر تا ببینند کی و کجا قرار است برایشان شادی و افتخارکسب کنند.

در همه این شانزده سال، من برای این لباس جنگیدم، برای حفظ کردن ارزش تیمی که حالا عضو کوچک اما موثری برای آن بودم.

بهترین سال های زندگیم که هر کسی آرزو دارد تفریح و یا به نوعی جوانی کند یا کنار خانواده اش باشد، از همه این ها دور بودم. تجربه بغل کردن دخترم در روزهای اول زندگی اش را از دست دادم.

حالا روزهای سختی را می گذرانم. باید از آن چه که تکه ای از وجودم شده دل بکنم. باید قبل از اینکه روزی کسی بیاید و به من بگوید وقتت تمام شده، با این لباس خداحافظی کنم.

باید بپذیرم که هر چیزی دوره ای دارد و اگه بخواهی همیشه در اوج بمانی، باید در اوج هم بروی. بارها خواستم این تصمیم را عملی کنم، اما هر بار تیم ملی در وضعیتی بود که احساس وظیفه کردم بیشتر بمانم و بیشتر به این تیم خدمت کنم.
هنوز هم می توانم بازی کنم. هنوز آنقدر انگیزه و عشق دارم که فکر می کنم تا آخر دنیا باید برای کشورم بجنگم. حتی برای شما، به خاطر محبت هایتان، دلگرمی هایتان.

اما بگذارید اینگونه نگاه کنیم که باید فرصت را به جوان ترها داد.

از این به بعد می خواهم  همه این سال هایی که کنار خانواده ام نبودم را جبران کنم. فقط به بازی های باشگاهی اکتفا کنم تا بتوانم بزرگ شدن دخترم را بیشتر درک کنم.
دلم برای همه چیز تنگ می شود.

برای همه خاطرات خوب و بدی که در  این سال ها با تک تک هم تیمی هایم داشتم، مخصوصا برای سعید؛ برای سعید معروف عزیزم

دلم تنگ می شود برای همه لحظه هایی که با هم تیمی هایم سپری کردم، به هم روحیه دادیم و از هم انرژی گرفتیم، خودمان بودیم تا برای کشورمان ایران کارستانی کنیم.

بعد از این پیشرفت تیم ملی والیبال ایران آرزویم است. فرقی نمی کند از این به بعد من هم همراه بچه ها روی سکو باشم یا نباشم. پیروزی را در میدان لمس کنم یا از تلویزیون تماشا کنم. مهم هدف همه ماست که یکی ست،   سربلندی تیم ایران.
ارادتمند شما
مهدی مهدوی

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

برچسب‌ها
دیدگاه ها