۲۶ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۲۷ تیر ۱۳۹۵
  • کد خبر :48792
  • بدون دیدگاه

تصاویر حضور دوباره مهدی طارمی در تمرین پرسپولیس

مهاجم گلزن پرسپولیس در تمرین این تیم حضور یافت.

مهدی طارمی که امروز قرارداد دو ساله جدیدی با باشگاه پرسپولیس امضاء کرد، در تمرین امروز این تیم که از ساعت ۱۸ در ورزشگاه شهید کاظمی آغاز شده است، حضور یافت.
مهدی طارمی که از رفتن به ریزه اسپور منصرف شد و امروز قرارداد جدیدی با باشگاه پرسپولیس امضاء کرد به تمرین امروز تیم برانکو آمد.
مهاجم پرسپولیس پس از ورود به محل تمرین این تیم مورد استقبال تماشاگران قرار گرفت که او را با شعار «مهدی آقای گل» تشویق می‌کردند.

نکته جالب در تمرین امروز پرسپولیس با حضور مهدی طارمی به استقبال بازیکنان از این بازیکن مربوط می شود؛ جایی که بازیکنان در ابتدای تمرین با تشکیل تونلی انسانی از این بازیکن دعوت کردند پا به زمین تمرین بگذارد و اینچنین از او استقبال کردند.

مهدی طارمی در تمرین پرسپولیس

مهدی طارمی در تمرین پرسپولیس

مهدی طارمی در تمرین پرسپولیس

شماره ۹ به مهدی طارمی رسید

با جدایی آقای گل فصل گذشته لیگ‌برتر از جمع سرخپوشان و حضور او در ریزه اسپور، وحید امیری که در این فصل به پرسپولیس پیوسته بود، پیراهن شماره ۹ را از آن خود کرد. با این حال با بازگشت مهدی طارمی طی اتفاقاتی که رخ داد او امروز در تمرین پرسپولیس حضور یافت و برای دریافت شماره پیراهن ۹ خود در فصل گذشته جلسه‌ای با محمود خوردبین و وحید امیری برگزار کرد که در پایان آن این شماره پیراهن بار دیگر به طارمی واگذار شد.
وحید امیری نیز بار دیگر پیراهن شماره ۱۹ این تیم را از آن خود کرد. پیش از این نیز بازیکن ملی‌پوش پرسپولیس در گفتگویی با ورزش سه اعلام کرده بود شماره پیراهن برای او مهم نیست و با عملکردش توانایی‌هایش را اثبات خواهد کرد.

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

برچسب‌ها
دیدگاه ها