۱ شهریور ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴
  • کد خبر :11066
  • بدون دیدگاه

محصولات جدید پژو برای بازار ایران

معرفی و تصاویر دو مدل خودرو پژو شاسی بلند / بزودی در بازار ایران

مدیر عامل کمپانی پژو فرانسه به آمدنش به ایران نشان داد ، این کمپانی بزرگ خودروسازی فرانسوی همچنان خواهان باز ماندن درهای برگشت به بازار ایران است ، حتی با…

مدیر عامل کمپانی پژو فرانسه به آمدنش به ایران نشان داد ، این کمپانی بزرگ خودروسازی فرانسوی همچنان خواهان باز ماندن درهای برگشت به بازار ایران است ، حتی با وجود اظهارات ضد و نقیضی در مورد نبود سودآوری در بازار ایران .

پژو 2008
اعلام و معرفی دو خودروی پژو برای بازار ایران در توافق با ایران‌خودرو در حالی است که بارها پیش از این از مدل‌های جدید پژو برای مونتاژ در ایران در مقاطع گوناگون سخن گفته شده بود. از جمله ون پارتنر و همین کراس اوور ۲۰۰۸٫ آیا این بار شاهد تحقق این وعده‌ها خواهیم بود یا باز هم بازی دیگری برای کسب منفعت بیشتر پژو در ایران در جریان است؟

پژو ۲۰۰۸ و پژو ۳۰۱ خودروهای تعیین شده برای مونتاژ در ایران هستند. ۲۰۰۸ یک مینی کراس اوور است ولی ۳۰۱ یک سدان محصول مشترک با شرکت چینی دانگ فنگ می‌باشد.
ماکسیم پیکا مدیرعامل شرکت پژو اوایل هفته جاری در بازدید از شرکت ایران‌خودرو در مورد زمینه‌های جدید همکاری این دو شرکت خودروساز مذاکراتی را با یکه‌زارع مدیرعامل ایران‌خودرو انجام داد که بر این اساس قرار است شرکت پژو برای مونتاژ این دو محصول در ایران برنامه‌ریزی کند.

معرفی و تصاویر دو مدل خودرو پژو شاسی بلند / بزودی در بازار ایران

http://cdn.bartarinha.ir/files/fa/news/1394/2/16/525704_324.jpg

پژو 301
پژو 301

http://cdn.bartarinha.ir/files/fa/news/1394/2/16/525709_922.jpg

منبع: اقتصاد انلاین

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

دیدگاه ها