۶ تیر ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۱۲ بهمن ۱۳۹۵
  • کد خبر :59148
  • بدون دیدگاه

عکس های مصطفی زمانی در فرش قرمز فیلم”سارا و آیدا”

فرش قرمز فیلم سینمایی “سارا و آیدا” در کاخ مردمی سی و پنجمین جشنواره بین المللی فیلم فجر در پردیس سینمایی ملت برگزار شد.

مصطفی زمانی در فرش قرمز فیلم سینمایی “سارا و آیدا” در کاخ مردمی سی و پنجمین جشنواره بین المللی فیلم فجر در پردیس سینمایی ملت حضور پیدا کرد.

مصطفی زمانی در فرش قرمز فیلم"سارا و آیدا"

مصطفی زمانی

خبرگزاری میزان، فرش قرمز فیلم سینمایی “سارا و آیدا” در کاخ مردمی سی و پنجمین جشنواره بین المللی فیلم فجر در پردیس سینمایی ملت برگزار شد.

در فرش قرمز این فیلم مازیار میری به عنوان کارگردان مصطفی زمانی، غزل شاکری، چند تن از بازیگران و همچنین همایون اسعدیان کارگردان سینما که برای جشنواره امسال و برای شب سوم این رویداد بزرگ هنری کشور، فیلم “یک روز بخصوص” را آماده اکران دارد، حضور پیدا کردند.

در این مراسم هر یک از بازیگران خیلی کوتاه نظر خود را درباره حضورشان در مراسم نخستین اکران فیلم سینمایی “سارا و آیدا” اعلام کردند.

در این مراسم همایون اسعدیان که اکران فیلمش پس از فیلم “سارا و آیدا ” در کاخ مردمی جشنواره خواهد بود، گفت: امشب مازیار میری شلوغ ترین جشن تولد خود را با حضور تعداد زیادی از هنرمندان، مردم و اهالی رسانه در کاخ جشنواره جشن می گیرد.

در این بخش از این برنامه و با حضور مدیران پردیس سینمای ملت یک کیک تولد که روی آن عدد ۳۵ به نمایندگی از دوره سی و پنجم جشنواره بین المللی فیلم فجر نقش بسته بود، خودنمایی می کرد که میری در میان تشویق هموطنانش شمع تولد امسال خود را فوت کرد.

مازیار میری کارگردان فیلم سینمایی “سارا و آیدا” در مراسم فرش قرمز فیلم خود و پیش از نخستین اکران جدیدترین اثر سینمایی اش اظهار کرد: خوشحال هستم که “سارا و آیدا” که در جشنواره فیلم فجر که در واقع بهار سینمای ایران محسوب می شود، اکران می شود و امیدوارم که این فیلم را دوست داشته باشید.

غزل شاکری بازیگر فیلم سینمایی “سارا و آیدا” در این مراسم و در سخنانی تصریح کرد: خیلی وقت ها به من گفته می شود که چرا کم کار هستم اما خوشحالم که اگر افتخار کار کردن را پیدا می کنم، در اثری خوب حاضر می شوم.

وی خاطرنشان کرد: امیدوارم مردمی که فیلم سینمایی “سارا و آیدا” را تماشا می کنند این فیلم را دوست داشته باشند.

مصطفی زمانی که در فیلم “سارا و آیدا” به ایفای نقش می پردازد نیز در مراسم فرش قرمز این اثر از حضورش در فیلم “یک روز بخصوص” سخن گفت و اعلام کرد که من در هر دو فیلم حضور داشتم.

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

دیدگاه ها