۲۵ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۱ مرداد ۱۳۹۵
  • کد خبر :49077
  • بدون دیدگاه

مسعود شجاعی رسما به تیم پانیونیوس پیوست+عکس

هافبک تیم ملی فوتبال ایران امروز پس از توافق با مسئولان تیم پانینیوس یونان رسما همبازی کریم انصاری‌فرد شد.

هافبک تیم ملی فوتبال ایران امروز پس از توافق با مسئولان تیم پانینیوس یونان رسما همبازی کریم انصاری‌فرد شد.

تا قبل از حضور کریم انصاری فرد در لیگ یونان و تیم پانینیوس ، فوتبالدوستان ایرانی شناخت زیادی از فوتبال این کشور و شرایط تیم‌های حاضر نداشتند اما با حضور مهاجم ایرانی، این شرایط تغییر کرد. عملکرد خوب انصاری فرد در تیم پانینیوس باعث شد تا یونانی‌ها نیز به فوتبال ایران توجه بیشتری داشته باشند و بازیکنان ایرانی را زیر نظر بگیرند. این اتفاق سال‌ها قبل با حضور علیرضا منصوریان در تیم آ.ا.ک آتن در سطح پایین تری رخ داده بود اما فاصله میان حضور دو بازیکن ایرانی در یونان باعث تغییرات زیاد در این کشور و البته بالاتر رفتن سطح فوتبال آنها شده است.

توجه یونانی‌ها به بازیکنان ایرانی، سرانجام سبب حضور یک ملی پوش دیگر کشورمان در تیم پانینیوس و لیگ یونان شد. مسعود شجاعی که پس از جدایی از فوتبال اسپانیا و تیم لاس‌پالماس، فصل گذشته در فوتبال قطر و تیم الغرافه توپ زد، در روزهای گذشته مذاکراتی را با مسئولان تیم تیم پانینیوس داشت و در نهایت امروز به طور رسمی با این تیم قرارداد امضا کرد.

حالا تعداد ایرانی‌های تیم پانینیوس به دو نفر رسیده است. با توجه به پست بازی شجاعی و انصاری‌فرد به نظر می رسد باید شاهد همکاری این دو بازیکن در حملات تیم پانینیوس باشیم. تکنیک شجاعی و شم گلزنی بالای انصاری فرد به این دو بازیکن کمک می‌کند تا بتوانند نام خود را در یونان بر سر زبان‌ها بیندازند و البته به تیم خود در رقابت‌های اروپایی و داخلی کمک کنند.

مسعود شجاعی رسما به تیم پانیونیوس پیوست

 


در همین زمینه بخوانید :

مسعود شجاعی با ماهی ۱۲هزار یورو در پانیونیوس

مسعود شجاعی پس از ۶ سال حضور در تیم های اسپانیایی اوساسونا و لاس پالماس دو فصل قبل به الشحانیه رفت و سال گذشته را نیز برای تیم الغرافه قطر بازی کرد ولی اکنون دوباره راهی فوتبال اروپا و لیگ یونان شده است.

بعد از حضور کریم انصاری فرد در پانیونیوس، این تیم به دنبال مسعود شجاعی بازیکن ۳۲ ساله ای که سابقه بازی در اوساسونا و لاس پالماس داشته و فصل اخیر را هر چند ناموفق در لیگ ستارگان قطر سپری کرده رفته است. بنا به ادعای منابع خبری یونان شجاعی به تیم پانیونیوس خواهد پیوست و به زودی به کمپ تمرینی این تیم اضافه می شود و علاوه بر آن در نخستین بازی دوستانه پیش فصل این تیم نیز شرکت کند.

اما در این بین برخی سایت های یونانی پرده از قرارداد عجیب و جالب توجه ملی پوش ایرانی با باشگاه پانیونیوس برداشته و مدعی شدند خرید این بازیکن باتجربه هزینه چندانی روی دست باشگاه یونانی نگذاشته است تا جایی که شجاعی با ماهی ۱۲هزار یورو با پانیونیوس به توافق رسید یعنی کل قرارداد ۱۲۰ هزار یورو که به پول ایران ۴۶۸ میلیون تومان می شود، البته بدون مالیات!

بر اساس نوشته سایت های یونانی، پانیونیوس امسال می خواهد به تیم های حاضر در لیگ اروپا اضافه شود و شجاعی با تجربه می تواند به این تیم کمک کند. این در حالی است که احتمال می رود احسان حاج صفی دیگر بازیکن ایرانی هم به تیم پانیونیوس یونان برود.

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

برچسب‌ها
دیدگاه ها