۴ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۳۱ مرداد ۱۳۹۵
  • کد خبر :51017
  • بدون دیدگاه

مرگ دلخراش پسر نوجوان در آبنمای پارک الغدیر

برق‌گرفتگی پسر بچه ۱۳ ساله شب گذشته در پارک الغدیر تهران از طریق آب‌نما سبب بروز حادثه شد و جان وی را گرفت.

فارس نوشت: بعدازظهر روز گذشته خانواده‌ای برای گردش و تفریح به پارک الغدیر خیابان هنگام تهران رفته بودند که حین بازی کودکان یک پسر بچه ۱۳ ساله از طریق آب‌نمای پارک دچار برق‌گرفتگی شد.

به گفته شاهدان عینی پسر ۱۳ ساله هنگام برداشتن توپ خود از داخل آبنمای بوستان دچار برق گرفتگی شده است.

خانواده این پسر بچه و افرادی که حاضر در محل حادثه بودند بلافاصله با اورژانس تماس گرفتند تا اقدامات لازم جهت نجات جان فرد حادثه‌دیده انجام گیرد.

خانواده این پسر بچه پیش از اینکه نیروی اورژانس در محل حاضر شود وی را به بیمارستان الغدیر تهران انتقال دادند ولی تلاش‌ها برای نجات جان وی موثر واقع نشده است.

مرگ دلخراش پسر نوجوان در آبنمای پارک الغدیر

واکنش شهرداری تهران به مرگ کودک ۱۳ ساله در آبنمای پارک الغدیر

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین و به نقل از کانال سخنگوی شهرداری تهران، درپی فوت نوجوان ١٣ ساله در پارک الغدیر منطقه ۴ موارد زیر به اطلاع می رسد:
شب گذشته آقای علی هوشنگی نوجوان ١٣ ساله ساکن شمران نو که به همراه دوستان خود در پارک الغدیر منطقه ۴ (شرق تهران) بازی می کرده است در ابنمای پارک دچار حادثه شد. بنا بر اعلام حاضران در محل برای نجات این نوجوان بارها با اورژانس تماس گرفته شده که به دلیل تاخیر در اعزام نیروهای مرتبط مردم حاضر در محل نسبت به رساندن این نوجوان به بیمارستان اقدام می کنند که متاسفانه جان خود را از دست می دهد.

در رابطه با دلیل حادثه شایعاتی از برق گرفتگی تا ضربه مغزی و تاخیر حضور اورژانس در شبکه های اجتماعی مطرح شده که تا اعلام نهایی نتیجه بررسی پزشکی قانونی نمی توان بصورت قطعی اعلام نظر کرد.

بلافاصله بعد از این حادثه و با دستور شهردار تهران تیم ویژه ای تشکیل شد تا جوانب موضوع را بررسی و گزارش کند.

شایان ذکر است مطابق بررسی های اولیه آب نمای یادشده هم اکنون هم فعال است و عمق آب آن هم حدود سی سانتیمتر بوده است.

شهرداری تهران ضمن عرض تسلیت به خانواده داغدار این حادثه از خبرنگاران رسانه های گروهی درخواست می کند تا اعلام رسمی مقام قضائی و پزشکی قانونی از گمانه زنی خودداری نمایند.

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

دیدگاه ها