۸ تیر ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۲ آبان ۱۳۹۵
  • کد خبر :54683
  • بدون دیدگاه

مرگ فجیع قاتل فراری در تصادف با کامیون در مشکین شهر+عکس

قاتل فراری در شهرستان مشگین شهر پس از قتل همسرش به هنگام فرار با خودروی پراید با یک دستگاه کامیون جان باخت.

تالار خبر – قاتل فراری در شهرستان مشگین شهر پس از قتل همسرش به هنگام فرار با خودروی پراید با یک دستگاه کامیون برخورد کرده و در زیر چرخ های آن به طرز فجیعی جان باخت.

به گزارش ایرنا، این مرد عصردیروز درمنزل مسکونی خود واقع در شهرک فرهنگیان مشگین شهر همسر میانسال خود را با ضربات چماق بطرزفجیعی کشته بود.
این قاتل پس ازارتکاب جرم به هنگام رانندگی در جاده کمر بندی مشگین شهر با یک دستگاه کامیون ولوو برخورد کرد ودر دم کشته شد .
شدت این حادثه به حدی بود که سواری پراید به آهن پاره ای تبدیل شد واز جسد راننده آن تنها قسمتی از بالا تنه در محل حادثه بدست آمد.
راننده مصدوم این کامیون روز یکشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: راننده پراید در وضعیت عادی نبود و با خروج از مسیر خود به سوی کامیون او حرکت کرده و زیر چرخ های خودرو رفته است .
سرگرد شایقی کارشناس پلیس راه استان اردبیل نیز علت این سانحه را انحراف به چپ سواری پراید اعلام کرد.
در حال حاضرجزئیات بیشتر این حادثه ازجمله علت وانگیزه قتل توسط کارآگاهان پلیس در دست بررسی می باشد.
مشگین شهر در شمال غرب اردبیل و در دامنه کوه سبلان واقع می باشد.

مرگ فجیع قاتل فراری در تصادف با کامیون در مشکین شهر+عکس


در همین زمینه بخوانید :

 یک کشته و یک زخمی در سانحه رانندگی جاده تکاب- بیجار

رئیس پلیس راه شاهین دژ – تکاب روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: این سانحه رانندگی عصر امروز در ۱۵ کیلومتری جاده تکاب -بیجار، حوالی روستای دورباش تکاب رخ داد و بر اثر آن راننده خودروی سمند در دم جان باخت.
سروان بابک رضانژاد گفت: یکی دیگر از سرنشینان خودروی سمند نیز زخمی و به علت شدت جراحات وارده به بیمارستان منتقل شد.
وی اظهار کرد: در این تصادف رانندگی خودروی پراید به دلیل بی احتیاطی با سرعت زیاد از جاده فرعی وارد جاده اصلی شده و به شدت با خودروی سمند برخورد کرده بود.
وی بیان کرد: شدت برخورد به حدی بود که خودروی سمند از مسیر خود منحرف شد و از روی پل محل حادثه سقوط کرده و منجر به کشته و زخمی شدن راننده و سرنشین آن شد.
سروان رضانژاد اضافه کرد: بی احتیاطی، رعایت نکردن حق تقدم و بی توجهی به علائم راهنمایی و رانندگی از سوی راننده خودروی پراید علت وقوع این سانحه رانندگی است.
به گزارش ایرنا، شهرستان تکاب با ۷۸ هزار نفر جمعیت در جنوب آذربایجان غربی واقع شده است و با شهرستان های شاهین دژ در آذربایجان غربی و بیجار در استان کردستان ۸۰ کیلومتر فاصله دارد.

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

برچسب‌ها
دیدگاه ها