۲ شهریور ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۳۱ شهریور ۱۳۹۵
  • کد خبر :53075
  • بدون دیدگاه

مرگ دلخراش راکب در موتور سیکلت با وانت در سبزوار+عکس

برخورد موتور سیکلت با وانت پیکان در یکی از روستا های سبزوار منجر به کشته شدن راکب موتور سیکلت شد.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سبزوار گفت: برخورد یک دستگاه خودرو وانت پیکان با یک دستگاه موتور سیکلت در جاده سبزوار – اسفراین یک نفر کشته و یک نفر مصدوم بر جای گذاشت.

مهدی احمدی راد افزود: در این حادثه که صبح امروز در ۲۰ کیلومتری سبزوار رخ داد، راکب موتورسیکلت کشته و راننده خودرو وانت پیکان مصدوم شد.

وی ادامه داد: مصدوم این حادثه توسط نیروهای اورژانس ۱۱۵ سبزوار برای مداوا به یکی از مراکز درمانی سبزوار منتقل شد.

مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سبزوار گفت: علت بروز این حادثه از سوی کارشناسان مربوطه در حال بررسی است.

مرکز شهرستان ۳۲۰ هزار نفری سبزوار در ۲۳۰ کیلومتری غرب مشهد مقدس قرار دارد

مرگ دلخراش راکب در موتور سیکلت با وانت در سبزوار+عکس


در همین زمینه بخوانید :

تصادف مرگبار در اتوبان امام علی/راکب موتور سیکلت دردم جان باخت

رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ گفت: حادثه برخورد موتورسیکلت با وانت نیسان در مسیر شمال به جنوب بزرگراه امام علی(ع) منجر به کشته شدن راکب و زخمی شدن ترک‌نشین موتور سیکلت شد.

سرهنگ مراد مرادی در گفتگو با خبرنگار  مهر، درباره جزییات این حادثه مرگبار افزود: ساعت ۱۴ روز (۲۶ شهوریور) در مسیر شمال به جنوب بزرگراه امام علی (ع) وقوع یک مورد تصادف به مرکز ۱۱۰ اطلاع داده شد.

وی افزود: علت وقوع این سانحه رانندگی براساس اعلام کارشناسان پلیس راهور، بی احتیاطی و عدم توجه راننده موتورسیکلت بوده که نداشتن کلاه ایمنی نیز منجر به مرگ راکب شده است.

رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ با تاکید بر لزوم استفاده از کلاه ایمنی توسط راکبان موتور سیکلت گفت: رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی و سرعت مطمئنه، نقش بسیار زیادی در پیگشیری از سوانح رانندگی دارد.

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

برچسب‌ها
دیدگاه ها