۸ تیر ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۱۳ مرداد ۱۳۹۵
  • کد خبر :49884
  • بدون دیدگاه

مرگ دردناک کارگر ساختمانی در خیابان پیروزی+عکس

کارگر جوان پس از سقوط از طبقه ششم ساختمان نیمه کاره، جان خود را از دست داد.

به دنبال تماس چند کارگر ساختمانی با سامانه ۱۲۵ و اطلاع رسانی این حادثه، ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران آتش نشانان ایستگاه ۴۸ به همراه گروه امداد و نجات ۱۱ را ساعت ۱۱:۱۰ روز گذشته به خیابان پیروزی، خیابان شهید کریم شاهیان اعزام کرد.

اکبر طالقانی رئیس ایستگاه ۴۸ در این مورد گفت: کارگران در حال کار در یک ساختمان در حال احداث بودند که به یکباره یکی از کارگران از طبقه ششم به انتهای چاهک آسانسور سقوط کرد.

وی اضافه کرد: نیروهای عملیاتی بی درنگ خود را به محل حادثه رساندند و پس از ایمن سازی محل حادثه و فیکس کردن کارگر ۳۳ ساله بر روی برانکارد، وی را از محل حادثه خارج کرده و تحویل امدادگران اورژانس حاضر در محل دادند.

این رئیس ایستگاه تصریح کرد: متأسفانه پس از معاینات اولیه مرگ کارگر جوان از سوی عوامل اورژانس تأیید شد و آتش نشانان پس از ارائه تذکرات ایمنی به مسئولین ساختمان و تحویل محل حادثه به عوامل انتظامی، مأموریت خود را به پایان رساندند.

مرگ دردناک کارگر ساختمانی در خیابان پیروزی+عکس

 


در همین زمینه بخوانید :

مرگ یک کارگر ساختمانی در قزوین

به گزارش ایلنا، روز گذشته (دهم مرداد)، ریزش آوار در یک ساختمان نیمه‌کاره، به مرگ یک کارگر ساختمانی در قزوین انجامید.

از قرار معلوم، در قسمت غربی محل گودبرداری شده، یکی از کارگران در حال حفر گودال به‌منظور شمع بندی محل بوده که ناگهان قسمتی از دیواره کناری محل گودبرداری ریزش کرده و کارگر مذکور که تبعه افغانی بوده است، به‌طور کامل زیرخاک مدفون می‌شود.

آتش‌نشانان به‌سرعت پس از ایمن‌سازی محل حادثه، با استفاده از تجهیزات و ابزار مخصوص عملیات آواربرداری را آغاز کردند و با تلاش فراوان کارگر ۶۰ ساله افغانی را از زیر آوار خاک خارج کردند.

پس از انجام معاینات اولیه، مشخص شد کارگر مذکور جان خود را از دست‌داده است.

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

برچسب‌ها
دیدگاه ها