۲۷ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۷ اردیبهشت ۱۳۹۵
  • کد خبر :43755
  • بدون دیدگاه

عکس:مرسدس SLS Black Series گرانترین بنز در ایران

خودروی مرسدس بنز SLS Black Series که ارزش آن در ایران ۵٫۵ میلیارد تومان تخمین زده می شود.

خودروی مرسدس بنز SLS Black Series که ارزش آن در ایران ۵٫۵ میلیارد تومان تخمین زده می شود.

عکس:مرسدس SLS Black Series گرانترین بنز در ایران

 

بیوگرافی کوتاه از مرسدس SLS Black Series

مرسدس بنز از آخرین دست آورد خود در مرکز ارتقای خودرو های خود یعنی AMG رونمایی کرد،SLS AMG Black Series نام ابر خودروی جدید بنز است.

این مدل AMG دارای تغییرات اساسی می‌باشد،از نظر عملکرد هم در همان ردهٔ SLS GT3 قرار می گیرد شاید هم بهتر!این خودرو به صورت یک سری محدود به فروش خواهد رسید و نام تجاری آن سری سیاه می‌باشد.

قلب این خودرو،یک موتور ۶٫۲ لیتری V8 می‌باشد.این موتور می‌تواند ۶۲۲اسب بخار نیرو تولید کند،همچنین در دور موتور۴۸۶،۵۵۰۰rpm پوند گشتاور تولید کند،این اعداد و ارقام نشان می‌دهد که این خودرو ۳۹ اسب بخار بیشتر و ۱۱ پوند گشتاور کمتری در مقایسه با مدل GT تولید می‌کند.

نیروی محرکه توسط یک کانال انتقال قدرت با جعبه دنده هفت سرعته DCT به محور عقب منتقل می‌شود. و به لطف چنین مشخصاتی، امکان دستیابی به حداکثر سرعت ۳۱۶ کیلومتر در ساعت مهیا گردیده است.

شتاب صفر تا صد کیلومتر این خودرو هم تنها ظرف ۳٫۶ثانیه به طول می‌انجامد.

این خودرو دارای دو نسخهٔ GT3 و خیابانی است،از جمله امکانات اضافه شده بر روی نسخهٔ مسابقه ای می‌توانیم به بال ثابت و بزرگ فیبر کربنی همراه با یک کیت اختیاری افزایش نیروی تعلیق اشاره کرد و البته موارد استثنایی همانند ترمزهای سرامیکی کربنی نیز ضمن بهبود عملکرد به عنوان تجهیزات استاندارد برای این سوپر اسپرت عرضه می‌شوند.رینگ‌های این خودرو ۱۹ اینچی و ۲۰اینچی می‌باشد که خریداران می‌تواند هر کدام را به دلخواه سفارش داد.

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

برچسب‌ها
دیدگاه ها