۳۱ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۱۰ مهر ۱۳۹۵
  • کد خبر :53643
  • بدون دیدگاه

هیجان آلمانی در مجموعه ارم پایتخت

مرتفع ترین دستگاه شهربازی کشور در تهران رونمایی شد+تصاویر

مرتفع ترین دستگاه شهربازی استاندارد کشور با حضور جمعی از مدیران بنیاد مستضعفان و مردم کلان شهر تهران در شهر بازی ارم سبز طی مراسمی افتتاح شد.

به گزارش “تالار خبر” به نقل از میزان، ایرج جهانگیر مدیر عامل ارم سبز  در جمع مردم با اشاره به راهبرد ابلاغی بنیاد مستضعفان مبنی بر گسترش خدمات تفریحی و سرگرمی کیفی برای همه اقشار  جامعه گفت : در سال جاری به همت همکاران پر تلاش من و حمایت مدیران ارشد بنیاد مستضعفان موفق شدیم دو دستگاه جدید “ستاره گردان” و سقوط آزاد را از شرکت‌های آلمانی به ترتیب با خصوصیات  مهیج ترین و مرتفع ترین دستگاه ایمن و استاندارد شهربازی کشور را در مجموعه ارم نصب و به بهره برداری برسانیم .

وی گفت : همزمان  با مراحل نصب پس از عقد قرار داد با شرکت های بازرسی ایمنی  TUV  و ISQI مراحل طراحی، ساخت، نصب و آزمایش‌های اولیه مورد تایید شرکت های مذکور قرار گرفته و به صورت توام، بازرسان و کارشناسان خبره داخلی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران نیز بر اجرای این فرآیند نظارت دقیق داشتند .

جهانگیر افزود: برای نصب این دستگاه شهربازی تنها در بخش  فونداسیون حدود ۳۰۰متر مکعب بتن ریزی شده و برای نصب برج اصلی از یک دستگاه جرثقیل ۲۰۰تنی و یک دستگاه جرثقیل ۳۶۰تنی استفاده شده است تا برج ۱۰۰متری این دستگاه مهیج کاملا دقیق نصب شود.

وی اظهار کرد: با توجه به اهمیت موضوع ایمنی ،  مرتفع ترین دستگاه شهربازی کشور  دارای یک پست فشار برق مستقل برای سیستم محرکه ۳۲۰کیلوواتی است و حتی در صورت قطع برق  یا هر گونه اختلال سیستم‌های کنترلی و ایمنی پیشرفته‌ای در بخش مدیریت و راهبری دستگاه پیش بینی شده است .

مدیر عامل ارم سبز در ادامه در مورد مشخصات فنی دستگاه سقوط آزاد تشریح کرد : سیستم کنترلی دستگاهPCL و دارای چهار برنامه متنوع بازی است ، حداکثر ارتفاع دستگاه سقوط آزاد حدود ۱۰۰متر است و ظرفیت آن ۲۴ نفر است که سرنشینان ضمن چرخش افقی بازدید مناظر ارم سبز پس از رسیدن به اوج با سرعت حدود ۱۰۰کیلومتر بر ساعت سقوط آزاد را تجربه و با سیستم ترمز مغناطیسی متوقف خواهند شد .

مرتفع ترین دستگاه شهربازی کشور در تهران رونمایی شد

مرتفع ترین دستگاه شهربازی کشور در تهران رونمایی شد

مرتفع ترین دستگاه شهربازی کشور در تهران رونمایی شد

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

برچسب‌ها
دیدگاه ها