۲۷ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۳۰ مهر ۱۳۹۵
  • کد خبر :54520
  • بدون دیدگاه

محمد رضا گلزار با کت‌وشلوار آبی در اکران فیلم خشکسالی دروغ+تصاویر

اکران مردمی فیلم خشکسالی و دروغ با حضور کارگردان و محمد رضا گلزار و دیگر بازیگران فیلم در پردیس زندگی تهران برگزار شد.   در همین زمینه بخوانید :  «خشکسالی…

اکران مردمی فیلم خشکسالی و دروغ با حضور کارگردان و محمد رضا گلزار و دیگر بازیگران فیلم در پردیس زندگی تهران برگزار شد.

محمد رضا گلزار با کت‌وشلوار آبی در اکران فیلم خشکسالی دروغ+تصاویر

محمد رضا گلزار

http://www.mizanonline.ir/files/fa/news/1395/7/28/820391_598.jpg

 


در همین زمینه بخوانید :

 «خشکسالی و دروغ»‌ از مرز یک میلیارد گذشت

با تصمیم شورای صنفی نمایش در هفته گذشته سه فیلم «آس و پاس»، «سیانور» و «نیمه شب اتفاق افتاد» از صبح چهارشنبه در سالن‌های سینما به نمایش درآمد. با توجه به فروش ۳ فیلم به نظر می‌رسد فیلم «نیمه شب اتفاق افتاد» با موضوع اجتماعی بیش از دو فیلم دیگر توانسته نظر مخاطب را جلب کند.

غلامرضا فرجی مدیر پخش و بازاریابی حوزه هنری گفت: با پخش تیزرهای فیلم «هیهات» از تلویزیون فیلم با اقبال بهتری مواجه شد و پنج‌شنبه شب فروش فیلم در تهران به ۳ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان رسید. کل فروش فیلم در تهران ۵۵ میلیون و در شهرستان ۲۱ میلیون تومان است که در کل به فروش ۷۶ میلیون تومان دست یافت.

وی ادامه داد: فیلم سینمایی «ابوزینب» در مدت اکران در تهران به فروش ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان رسید. پنج‌شنبه شب این فیلم در تهران به فروش ۶۰۰ هزار تومان نائل شد.

عبدالله علیخانی مدیر پخش دفتر پویافیلم درباره فروش «آس و پاس» گفت:‌ هنوز نتوانستم فروش فیلم را بگیرم، اما فیلم بر خلاف آنچه که در برخی رسانه‌ها عنوان می‌شود، در سینماهای حوزه هنری پس از ماه محرم اکران خواهد شد.

علی سرتیپی مدیر دفتر پخش فیلمیران، گفت: فیلم سینمایی «نیمه شب اتفاق افتاد» بدون تیزر و تبلیغات اکرانش آغاز شد و ظرف دو روز گذشته در تهران به فروش ۵۰ میلیون تومان رسید و از هفته آینده اکران شهرستان‌های فیلم آغاز خواهد شد.

وی ادامه داد:‌ فیلم سینمایی «فروشنده» تاکنون به فروش ۱۲ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان دست یافته است.

مختاری مدیر پخش دفتر هدایت‌فیلم درباره فروش فیلم «خشکسالی و دروغ» گفت: فیلم در تهران به فروش ۶۹۷ میلیون تومان و در شهرستان به فروش ۳۰۵ میلیون تومان رسیده است که هنوز از مرز یک میلیارد عبور کرده است.

بنابر این گزارش، فیلم سینمایی «سیانور» بر اساس فروش مکانیزه به فروش ۳۰ میلیون و ۲۹ هزار تومان ظرف دو روز گذشته رسید و فیلم «این زن حقش را می‌خواهد» به فروش ۳۶ میلیون و ۷۹۶ هزار تومان دست یافت.
منبع: فارس

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

دیدگاه ها