۳۱ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۲۷ مهر ۱۳۹۵
  • کد خبر :54398
  • بدون دیدگاه

عکس/سلفی ۳ یاغی پرسپولیس در خودروی گرانقیت

محسن مسلمان عکسی از سلفی خود با دو رامین رضاییان و مهدی طارمی دو بازیکنی که این پرسپولیس در اینستاگرامش منتشر کرد.

محسن مسلمان عکسی از سلفی خود با دو رامین رضاییان و مهدی طارمی دو بازیکنی که این روزها تبدیل به یاغیان پرسپولیس شده اند در درون خودروی BMW سری Z خود منتشر کرد.

محسن مسلمان رامین رضاییان و مهدی طارمی

 


در همین زمینه بخوانید :

رامین رضاییان در نقش کاکرو یوگ

مدافع راست ملی پوش پرسپولیس در هشتمین دیدار فصل پرسپولیس هم نیمکت نشین شد و گرم کردن ۴۵ دقیقه ای او در دیدار برابر نفت هم باعث نشد تا برانکو ایوانکوویچ مجاب به استفاده از او شود.

رامین رضاییان که از محبوبیت زیادی بین هواداران پرسپولیس برخوردار است در جریان بازی برابر نفت نیز بارها از سوی هواداران این تیم مورد تشویق قرار گرفت و پیشکسوتان پرسپولیس نیز در طول هفته به حمایت از او پرداخته بودند تا سرمربی کروات این تیم مجاب به سود بردن از بازیکنی شود که در تیم ملی جایگاه ثابتی به خود اختصاص داده و برابر کره جنوبی نیز تاثیر مستقیم روی گل منتهی به پیروزی ایران ایفا کرده بود، شود. با این حال او همچنان با توجه به اتفاقات ابتدای فصل و بی اعتنایی به درخواست‌های سرمربی برای پاسخگویی به او مورد تنبیه قرار گرفته و نیمکت‌نشینی پاسخ روشنی بر دیسیپلین برانکو ایوانکوویچ به رفتار او در آن مقطع باشد.

با این حال می‌توان شرایط این روزهای رامین رضاییان را با یکی از شخصیت‌های کارتون محبوب فوتبالیست‌ها مشابه دانست؛ جایی که کاکرو یوگا در ابتدای فصل دور از تیم اصلی تمرینات خود را زیر نظر مربی سابق خود در ساحل دنبال می‌کرد و در بازگشت توسط سرمربی جدید به کار گرفته نمی‌شد و تلاش هم‌تیمی‌هایش نیز نتوانست او را به ترکیب اصلی برساند.

غرور و بی اعتنایی به سرمربی وجه مشترک هر دو شخصیت مورد بحث است که در نهایت با عذرخواهی و تمکین و صبر کاکرو منتهی به بازگشت او به ترکیب اصلی شد.

بد نیست نگاهی به سرنوشت و اتفاقات منجر به دور ماندن شخصیت کارتونی کاکرو بیندازیم؛ کاکرو که بازیکن مغروری محسوب می‌شد در آغاز لیگ این کشور به همراه مربی سابقش با حضور در یکی از سواحل به تمرین بدنسازی اختصاصی و همچنین فرا گرفتن تکنیک مربوط به شوت ببر آسا را می‌پردازد. این دوری از تمرین تیم اصلی و بی اعتنایی به سرمربی تیم، باعث می‌شود او در بازگشت علیرغم آمادگی بالا و فرا گرفتن تکنیک‌های مدنظرش، جایی در ترکیب نداشته باشد. در خیلی از بازی‌ها نیز علیرغم نیاز به حضورش و اعتمادی که دیگر بازیکنان به او داشتند، توسط سرمربی به کار گرفته نمی‌شود. علیرغم تمام این اتفاقات او با وجود فشاری که متحمل می‌شود روی نیمکت دوام می‌آورد تا سرمربی به او فرصت دهد و در بازگشت به ترکیب نیز موفق به انجام ماموریت خود می‌شود تا اعتماد جمعی بار دیگر به او جلب شود.

http://static2.varzesh3.com/files/picture/watermark/01150208.jpg
رامین رضاییان که یکی از برترین بازیکنان پرسپولیس در فصل گذشته محسوب می شد، در پایان فصل و تعطیلات لیگ، مقدمات سفر به ترکیه را در اقدامی عجیب فراهم می‌کند. او در این مسیر علیرغم مصاحبه‌های پرتعداد مسوولان باشگاه و خصوصا برانکو ایوانکوویچ توجهی به آنها ندارد و گوشی اش نیز از دسترس خارج می‌شود. در نهایت تصاویری از حضورش در ترکیه و عقد قرارداد با ریزه اسپور منتشر شد. هر چند او در ادامه تاب حضور در این تیم نه چندان مطرح را نیاورد و توانست فسخ قراردادش برای بازگشت به لیگ ایران را به دست آورد. او در بازگشت هم مرارت زیادی برای رضایت مدیریت باشگاه برای تمدید و امضای قرارداد متحمل شد و در نهایت به تمرینات تیمی بازگشت. با این حال او با توجه به موفقیت هم پستی‌اش در فصل جاری و همچنین تنبیهی که سرمربی برایش در نظر گرفته، حتی به عنوان بازیکن تعویضی نیز اجازه حضور در ترکیب را ندارد. مساله‌ای که واکنش‌های کوچکی نیز از سوی او به همراه داشته اما رضاییان در شرایط فعلی ابتدا باید بپذیرد که مسبب تمام اتفاقات امروز شخص خودش بوده که بی اعتنا به نیاز تیم و درخواست سرمربی سهم خود را از پرسپولیس جدا کرد. آن هم به شکلی که به هیچ عنوان مورد توجه هواداران نبوده و آن را می‌تواند در کم شدن همراهانش در صفحات اجتماعی به عینه مشاهده کند. هر چند هواداران پرسپولیس در ادامه با توجه به اعلام بخشش و عذرخواهی این بازیکن او را پذیرفتند اما مسلما سرمربی تیم در شرایط فعلی با در نظر گرفتن شرایط تیمی و تاکتیکی‌اش نیاز به فرصت بیشتری برای اعتماد به بازیکنی دارد که تماس مسوولان ریزه اسپور را به او ترجیح داده بود.

صبر، تمرین و  صبر و تمرین… این تنها اقدام مثبتی که رامین رضاییان این روزها می‌تواند برای به دست آوردن جایگاهش آن را در پیش بگیرد تا بار دیگر در قاب ۱۱ نفره این تیم قرار گیرد.

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

دیدگاه ها