۲ شهریور ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۲۶ مهر ۱۳۹۵
  • کد خبر :54334
  • بدون دیدگاه

تصاویر متین ستوده در پشت صحنه فیلم «نرگس مست»

فیلم سینمایی «نرگس مست» به کارگردانی جلال الدین دری با بازی متین ستوده، بهنام قربانی، امیرحسین مدرس، مهدی پاکدل ، میترا حجار ،نگار عابدی در حال ساخت میباشد

فیلم سینمایی «نرگس مست» به کارگردانی جلال الدین دری با بازی سعید پورصمیمی، سیامک صفری، رضا فیاضی، هومن برق نورد، متین ستوده، بهنام قربانی، امیرحسین مدرس، مهدی پاکدل ، میترا حجار ،نگار عابدی  در حال ساخت میباشد

http://talarekhabar.com/wp-content/uploads/2016/10/Nares-Mast-2.jpg

متین ستوده در کنار میترا حجار در نرگس مست

متین ستوده در کنار میترا حجار در نرگس مست

متین ستوده و نگار عابدی در پشت صحنه فیلم نرگس مست

متین ستوده و نگار عابدی در پشت صحنه فیلم نرگس مست

«نرگس مست» روایت کننده داستان یکی از قدیمی ترین سازندگان تار، سه تار و ابزار آلات موسیقی است که در زندگی امروزی خود برخی از شخصیت های اسطوره ای این عرصه را در ذهن خود مجسم می کند.  در طول فیلمبرداری این اثر از مشاوره های یکی از موسیقیدانان خوب کشور هم استفاده خواهیم کرد.

 


در همین زمینه بخوانید :

«نرگس مست» در خیابان انقلاب/ پایان فیلمبرداری اواسط مهر

عبدالله اسفندیاری تهیه کننده سینما در خصوص آخرین وضعیت فیلم  گفت: حدود ۸۰ درصد از فیلمبرداری این اثر به پایان رسیده و این روزها در خیابان انقلاب نزدیک به ولیعصر (عج) در حال فیلمبرداری هستیم و امیدواریم تا پانزده مهر به پایان برسد.

وی افزود: تدوین این فیلم بصورت همزمان انجام می‌‎شود و اگر همه کارها طبق برنامه پیش برود به جشنواره فجر خواهیم رساند. برای این کار یک سری کارهای ویژوال افکت باید انجام شود که بسیار مهم و زمان بر است.

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

دیدگاه ها