۲۵ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۶ مهر ۱۳۹۵
  • کد خبر :53466
  • بدون دیدگاه

ماه چهره خلیلی و همسرش در یک نمایشگاه عکس+تصاویر

نمایشگاه گروهی عکاسی جمعی از بازیگران و هنرمندان با نام «رنگ»، جمعه‌ دوم مهر ماه در گالری رج افتتاح خواهد شد.

عکس های ماه چهره خلیلی (بازیگر سینما و تلویزیون) به همراه همسر و فرزندش در نمایشگاه گروهی عکاسی جمعی از بازیگران و هنرمندان با نام «رنگ»

ماه چهره خلیلی و همسرش

ماهچهره خلیلی

ماه چهره خلیلی و پسرش

گالری رج، جمعه پیش رو، میزبان عکس‌های علی بوستان، ماه چهره خلیلی، شیوا طاهری، یغما گلرویی، نرگس محمدی و جواد مولانیا است.

در این نمایشگاه ۱۳ اثر که بیشتر آن‌ها چاپ بر روی کاغذ عکس است، نمایش داده ‌می‌شود. «رنگ» دومین نمایشگاه گروهی گالری رج با حضورجمعی از بازیگران و هنرمندان است. نمایشگاه‌گردان این مجموعه هدیه میرزاده (مدیر گالری) است.

میرزاده ایده رنگ را از یکی از خاطرات جواد مولانیا، هنرمند، بازیگر و مجری تلویزیون گرفته است که او در تعریف گپ و گفتی از ناصر تقوایی به این نتیجه رسیده که هنرمندان کشور اغلب از گرفتن عکس‌هایی که رنگ در آن ملموس باشد، هراس دارند و کمتر به سمت عکس‌های رنگی می روند.

در بخشی از یادداشت مجید رحیمی جعفری، مدرس و پژوهشگر هنر بر این نمایشگاه آمده است: «در نمایشگاه «رنگ» با آثار شش هنرمند مواجه هستیم. نکته جالب در شرکت هنرمندان یا انتخاب آثارشان، وجود فضاست. آثار شیوا طاهری، علی بوستان و نرگس محمدی فضا را از غیاب می‌سازند. جواد مولانیا فضا را از ریخت می‌اندازد تا در وسط مفهوم حضور/غیاب قرار گیرد. ماه‌چهره خلیلی حضور را در ساخت فضا از دل مکان قرار می‌دهد و او هم باز عین مولانیا همان فضای محیط را از ریخت می‌اندازد و در نهایت یغما گلرویی بر خلاف نمایشگاه پیشین‌اش از غیاب به حضور می‌رسد».

نمایشگاه «رنگ» تا ۱۲ مهرماه سال جاری در گالری رج برقرار خواهد بود. ساعت بازدید از گالری در افتتاحیه ۱۶ تا ۲۰ و سایر روزها ۱۵ تا ۱۹ اعلام شده است.

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

برچسب‌ها
دیدگاه ها