۵ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۳ تیر ۱۳۹۶
  • کد خبر :61495
  • بدون دیدگاه

روایت یک دوستی ناپایدار در برنامه ماه عسل

ماجرای هولناک برنامه ماه عسل در جمعه شب+عکس

در برنامه امشب ماه عسل بر لزوم توجه به حریم خصوصی و افرادی که وارد منزلمان می شوند و هم چنین روایت یک دوستی ناپایدار پرداخته شد.

شب گذشته (جمعه) برنامه ماه عسل با حضور یک مادر و پسرش حامد روی آنتن شبکه سه سیما رفت.

حامد و مادرش در این برنامه ماجرایی را که در سال ۱۳۹۴ برایشان اتفاق افتاده بود را تعریف کردند و ماجرا براین اساس بود که حامدبرق کار بوده است و یک دوستی داشته که در آن زمان دوستش را زیاد به خانه خودشان می آورد.

حضور دوست حامد در منزل آنها به خصوص در یک دوره زمانی که آنها مشغول یک پروژه بودند و کارشان زمان زیادی می برد بیشتر شده بود به گونه ای که حدود ۲۰ شب دوست حامد در منزل آنها حضور داشت و با توجه به اینکه بچه خوبی بود مادر حامد نیز موافق حضور او در منزلشان بود.

پس از اینکه کار حامد و دوستش تمام می شود آنها مدتی از هم خبر ندارند تا اینکه وقتی حامد متوجه می شود دوستش وضع مالی نامناسبی دارد سعی می کند به او کمک کند و در همین دوره زمانی است که همراه با دوستش بیرون می روند و عینک او می شکند اما حامد به او می گوید که نگران نباشد و برایش عینکی نو را خریداری می کند.

پس از آن شب دوست حامد بنا به درخواست خودش در منزل حامد و مادرش حضور پیدا می کند و براساس آن چه که حامد تعریف می کند در آن شب تعدادی از دیگر دوستان آنها نیز در منزلشان حاضر می شوند و شبی به یاد ماندنی را با حضور یکدیگر رقم می زنند.

پس از رفتن دیگر دوستان حامد این دوستش در منزل آنها می ماند و حامد این گونه تعریف می کند که ساعت ده صبح بیدار شدم دیدم دوستم در حال خارج شدن از اتاق است و وقتی از او پرسیدم کجا می رود گفت که به سرویس بهداشتی مراجعه می کند.

براساس آنچه حامد در ماه عسل امشب روایت کرد ناگهان چشمش را باز می کند و می بیند دوستش روی سینه اش نشسته و چاقو را در گلوی او فرو برده است و در آن لحظه هر چه قدر داد و فریاد می کند فایده ای ندارد و مادرش هم به دلیل اینکه مشغول صحبت کردن با تلفن بود، صدای حامد را نشنید.

پس از گذشت چند لحظه وقتی مادر حامد به اتاق او می آید و صحنه را می بیند ناگهان دوستش چاقو را از گلوی حامد خارج می کند و چاقو را در کمر او هم فرو می برد و سپس پس از اینکه با چاقو ضربه ای به کمر مادر حامد وارد می کند از منزل آنها فرار می کند.

پس از این اتفاق حامد را به بیمارستان می برند و مدت ۱۵ روز نیز در ICU بستری بوده و در همان زمان حامد عذاب وجدان می گیرد که با آوردن دوستش به منزلشان باعث شد به خانواده اش آسیب وارد شود و مدام در این افکار بوده و خود راآزار می داده است تا این که یک روز در منزل تنها بود دست به اقدامی عجیب می زند.

حامد یک روز که در منزل تنها بود نزدیک بالکون می رود و تصمیم دارد خود را از طبقه پنجم به پایین پرتاب کند اما ناگهان خانواده اش سر می رسند با اورژانس اجتماعی تماس می گیرند و فردی که در اورژانس اجتماعی مشغول به کار بود به منزل آنها می آید و با صحبت کردن با حامد تلاش می کند او را از تصمیمش منصرف کند.

در ادامه فرد مددکاری که حامد را از تصمیم خود منصرف کرده بود جلوی دوربین ماه عسل قرار می گیرد.

در پایان برنامه احسان علیخانی به این موضوع اشاره می کند که نباید هر کسی را در حریم شخصی خود در منزلمان راه بدهیم.

ماجرای هولناک برنامه ماه عسل در جمعه شب+عکس

ماجرای هولناک برنامه ماه عسل در جمعه شب+عکس

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

برچسب‌ها
دیدگاه ها