۱ شهریور ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۱۱ خرداد ۱۳۹۴
  • کد خبر :12163
  • بدون دیدگاه

ماجرای اسیدپاشی زن ۵۰ ساله بر روی پسر۲۵ ساله در کرمانشاه

در یک حادثه اسید پاشی در شهر کرمانشاه ، زن ۵۰ ساله به علت اختلافاتی مالی با شریک ۲۵ ساله خود ، اقدام به پاشیدن اسید بر روی وی نمود…

در یک حادثه اسید پاشی در شهر کرمانشاه ، زن ۵۰ ساله به علت اختلافاتی مالی با شریک ۲۵ ساله خود ، اقدام به پاشیدن اسید بر روی وی نمود .

به گزارش تالارخبر به نقل از خبرآنلاین؛ سرهنگ “کیومرث عزیزی” جانشین انتظامی استان کرمانشاه گفت: حدود ساعت ۲۰:۳۰ عصر روز گذشته از طریق مرکز فوریت های پلیسی وقوع یک مورد اسید پاشی در حوالی چهار راه ارشاد به پلیس اطلاع داده شد.

وی ادامه داد: با توجه بااهمیت و حساسیت موضوع سریعا رئیس کلانتری جهت بررسی صحت و سقم موضوع و عیادت از مصدوم احتمالی به بیمارستان امام خمینی کرمانشاه اعزام شد.

جانشین انتظامی استان گفت: در تحقیقات مشخص شد جوانی ۲۵ ساله به توجه مصدومیت به علت اسیدپاشی به بیمارستان انتقال شده است که رئیس کلانتری بر بالین وی حاضر و اظهارات او را اخذ می کند .

وی ادامه داد: مصدوم در اظهارات خود گفت با شریکم که خانم است اختلاف مالی داشته و دراین رابطه در محاکم قضایی دارای پرونده هستیم، چند ساعت قبل تماس گرفته و عنوان کرد بهتر است که موضوع را به صورت مسالمت آمیز حل و فصل کنیم. مصدوم عنوان کرد در محل ملاقات حاضر شده و شریک تجاریم حین سوار شدن اقدام به پاشیده اسید به صورتم کرد و خود او هم از ناحیه هر دو دست آسیب دیده است .

عزیزی گفت: با اطلاعات به دست آمده متهم شناسایی ودستگیر شده و با توجه به مصدومیت جزیی جهت مداوا به مرکز درمانی اعزام پس از مداوا در بازداشت پلیس است. این زن ۵۰ ساله علت این اقدام خود را اختلاف حساب و اختلافات مالی عنوان کرده است.

ماجرای اسیدپاشی زن 50 ساله بر روی پسر25 ساله در کرمانشاه

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

دیدگاه ها