۳۱ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۳۰ مرداد ۱۳۹۵
  • کد خبر :50949
  • بدون دیدگاه

تصویری از لوله گذاری زمین ورزشگاه یادگار امام

عملیات لوله‌گذاری ورزشگاه یادگار امام(ره) تبریز روز گذشته به پایان رسید.

در پی نگرانی‌های ایجاد شده درباره آماده نشدن ورزشگاه یادگار امام تا قبل از دیدار هفته پنجم لیگ برتر در تاریخ ۲۰ شهریور ماه، مسولان استانی با جدیت بیشتری پیگیر امور مربوط به ورزشگاه شده‌اند.

در این راستا و با پیگیری مسئولان، عملیات لوله‌گذاری ورزشگاه روز گذشته به پایان رسید تا بخش اعظمی از کار انجام شده باشد.

در حال عملیات خاک ریزی و نصب کامل سیستم گرمایشی و چمن باقی مانده است  که پیش بینی می شود در روزهای آینده انجام شود.

مسئولان فوتبال تبریز وعده داده اند تا ۱۰ شهریورماه ورزشگاه یادگار آماده بهره برداری باشد.

لوله گذاری زمین ورزشگاه یادگار امام

 


در همین زمینه بخوانید :

کیفیت چمن ورزشگاه یادگار امام مهمتر از بازی با پرسپولیس است

مدیرورزشگاه یادگار امام(ره) تبریز اعلام کرد دقت و کیفیت چمن ورزشگاه را فدای سرعت برای برگزاری یک مسابقه نمی کند.

حبیب مقصودی در گفت وگو با “ورزش سه”، درباره روند ترمیم و بازسازی ورزشگاه یادگار امام(ره) اظهار داشت: عملیات لوله گذاری ورزشگاه به پایان رسیده و اکنون در مرحله تست قرار داریم. باید این لوله های به طور کامل تست شود تا وقتی چمن روی آنها نصب شد، ایرادی نداشته باشد.

وی درباره زمان ورود چمن ها به ایران تاکید کرد: دیروز در این باره با پیمانکار صحبت کردم. هماهنگی های لازم با ترکیه انجام شده و به زودی این چمن ها وارد می شود. البته با توجه به زمان نگهداری چمن ها نمی شود همه آنها با هم به ایران بیاید. ابتدا باید یک کانتینر بیاید و پهن شود و سپس کانتینرهای بعدی به ایران برسد. چون احتمال خرابی چمن ها وجود دارد و ما نمی خواهیم این اتفاق بیفتد.

مدیر ورزشگاه یادگار درباره زمان تحویل ورزشگاه عنوان کرد: ما به دنبال این هستیم تا هرچه سریع تر ورزشگاه آماده شود اما واقعیت این است که نباید کیفیت را فدای سرعت کنیم. این چمن می تواند ۱۰ سال برای ما قابل استفاده باشد و نباید به خاطر یک بازی تراکتورسازی و پرسپولیس تمام زحمات را به باد دهیم. می دانیم برای تراکتورسازی مهم است که بازی با پرسپولیس را در ورزشگاه یادگار انجام دهد اما ممکن است در ۱۰ سال آینده ده ها بازی مهم در این ورزشگاه داشته باشیم و ما فکر آینده هستیم. به هیمن خاطر باید با بهترین کیفیت ممکن ورزشگاه راتحویل دهیم.

مقصودی پایان افزود: تمام مسئولان استانی آذربایجان و همچنین آقای مدبر از تهران پیگیر هستند تا هرچه سریع تر ورزشگاه آماده شود و به بهترین شکل ممکن مورد بهره برداری قرار بگیرد.

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

دیدگاه ها
  1. Ali نوشته است:

    درکل با همتی مضعف چنان گندی زدید به این استادیوم وپول بیت المال که توکتاب گینس باید ثبت بشه این کارتون .البته حقم دارید چونکه به هیشکی نباید پاسخگوباشید