۶ تیر ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۲۸ فروردین ۱۳۹۶
  • کد خبر :61166
  • بدون دیدگاه

قسمت هشتم “سریع و خشمگین”رکوردها را شکست+عکس

مجموعه سینمایی “سریع و خشمگین” همچنان پرطرفدار است.

“سرنوشت خشمگین” (The Fate of the Furious) هشتمین فیلم مجموعه سینمایی پرفروش “سریع و خشمگین” از شرکت یونیورسال در طول تعطیلات عید پاک در سراسر دنیا به فروش ۵۳۲٫۵ میلیون دلار دست پیدا کرد که شامل ۱۰۰٫۲ میلیون دلار در آمریکای شمالی و ۴۳۲٫۲ میلیون دلار در بازار بین‌المللی است.

سریع و خشمگین هشت

آمار نهایی روز دوشنبه اعلام می‌شود. اگر مجموع فروش جهانی “سرنوشت خشمگین” تغییر نکند، این فیلم با کنار زدن فیلم “جنگ‌های ستاره‌ای: نیرو بیدار می‌شود” (۵۲۹ میلیون دلار)، رکورد بهترین فروش افتتاحیه یک فیلم در بازار جهانی در تاریخ سینما را از آن خود کرده است. در هر حال، قطعاً فیلم جدید مجموعه “سریع و خشمگین” با پیشی گرفتن از “دنیای ژوراسیک” (۳۱۶٫۷ میلیون دلار)، دیگر فیلم یونیورسال، رکورد بهترین فروش افتتاحیه یک فیلم در سطح بین‌المللی در تاریخ سینما را شکسته است.

فروش روز اول “سرنوشت خشمگین” در چین به موفقیت آن کمک زیادی کرد. فیلم در چین به فروش خیره‌کننده ۱۹۰ میلیون دلار دست پیدا کرد و رکورد بهترین فروش سه روز اول در این کشور را به خود اختصاص داد.

“خشمگین ۸” در آمریکای شمالی بعد از “خشمگین ۷” – آخرین فیلم مجموعه با بازی پل واکر که در ۲۰۱۳ در یک حادثه رانندگی درگذشت – بهترین فروش افتتاحیه فیلمی از این مجموعه را به نام خود ثبت کرد. آن فیلم سال گذشته با ۱۴۷ میلیون دلار کار خود را شروع کرد که شانزدهمین فروش افتتاحیه یک فیلم در آمریکای شمالی بود. “خشمگین ۷” در دنیا در اولین آخر هفته اکران ۳۹۷٫۷ میلیون دلار فروخت (فیلم در چین یک هفته دیرتر اکران شد).

فیلم The Fate of the Furious

وین دیزل، دواین جانسن، لوداکریس، تایریس گیبسن، جیسن استیتم و چارلیز ترون در فیلم جدید بازی می‌کنند. این بار دومینیک تورتو مسابقه‌دهنده خیابانی (با بازی وین دیزل) به خانواده‌اش پشت می‌کند و به گروه زنی اسرارآمیز (با بازی ترون) می‌پیوندد که یک ابرهکر اهریمنی است. هلن میرن و اسکات ایستوود دیگر بازیگران جدید فیلم هستند.

“سرنوشت خشمگین” به کارگردانی اف. گری گری مملو از صحنه‌های اکشن و نمایشی است، از جمله یک صحنه تعقیب و گریز با یک زیردریایی روسی در سیبری. تخمین زده شده که فیلم با بودجه‌ای حدود ۲۵۰ میلیون دلار ساخته شده است. تماشاگران در وبسایت سینمااسکور به “سرنوشت خشمگین” درجه A داده‌اند.

“خشمگین ۷” فیلم قبلی مجموعه در نهایت در دنیا ۱٫۵ میلیارد دلار فروخت و ششمین فیلم پرفروش تاریخ سینما شد. مجموع فروش هفت فیلم “سریع و خشمگین” حدود ۳٫۸ میلیارد دلار بوده است.

http://talarekhabar.com/wp-content/uploads/2017/04/The-Fate-Of-The-Furious-Movie-Stills.jpg

از سوی دیگر، فیلم انیمیشن “بچه رئیس” (The Boss Baby) از شرکت دریم‌ورکس انیمیشن با ۱۵٫۵ میلیون دلار در رده دوم جدول فروش فیلم‌ها در آمریکای شمالی قرار گرفت و “دیو و دلبر” (Beauty and the Beast) از شرکت دیزنی با ۱۳٫۶ میلیون دلار فیلم سوم شد.

“اسمورف‌ها: دهکده گمشده” (Smurfs: The Lost Village) از شرکت سونی و فیلم “Going in Style” با بازی مورگان فریمن، مایکل کین و آلن آرکین از شرکت‌های نیو لاین و ویلیج رودشاو، فهرست پنج فیلم اول را کامل کردند.

فیلم برنده اسکار “فروشنده” به کارگردانی اصغر فرهادی در ۱۶ سینما ۱۱ هزار دلار فروخت و مجموع فروش خود در آمریکای شمالی را پس از ۱۲ هفته به ۳٫۴ میلیون دلار رساند.

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

دیدگاه ها