۳۱ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۴ مهر ۱۳۹۵
  • کد خبر :53311
  • بدون دیدگاه

قتل فجیع مرد جوان آستارایی با اسلحه شکاری +تصاویر

جوان ۳۴ ساله آستارایی با اسلحه شکاری به قتل رسید.

باشگاه خبرنگاران جوان:  سیروس شفقتی فرماندار آستارا در با اعلام این خبر اظهار داشت : بعدازظهر امروز ( شنبه ) یک فرد ۴۲ ساله در داخل خودروی سمند ، جوان آستارایی ۳۴ ساله را با اسلحه شکاری به قتل رساند .

وی تصریح کرد : این حادثه در خیابان شهید مطهری شهرک مهدی«عج» رخ داد و پرونده سانحه یاد شده در حال بررسی است .

قتل فجیع مرد جوان آستارایی با اسلحه شکاری

قتل فجیع مرد جوان آستارایی با اسلحه شکاری

قتل فجیع مرد جوان آستارایی با اسلحه شکاری

اخبار تکمیلی

قاتل جوان آستارایی خود را به پلیس معرفی کرد

ضارب تیراندازی در شهرک مسکونی آستارا فردی ۴۲ ساله بوده و پس از ارتکاب به قتل خود را معرفی کرد.

سیروس شفقی، فرماندار آستارا در خصوص تیراندازی در شهرک مسکونی آستارا که منجر به قتل یک نفر شد(اینجا را بخوانید) اظهار داشت: ضارب که فردی ۴۲ ساله بوده پس از تیراندازی خود را معرفی نموده و دستگیر شده است.

به گزارش خزر، وی در خصوص مشخصات مقتول گفت: مقتول فردی ۳۲ ساله بوده و جزئیات بیشتر در این خصوص بزودی اعلام خواهد شد.

فرماندار آستارا با بیان اینکه شنیده می شود انگیزه ی قاتل مسائل شخصی و ناموسی بوده است تصریح کرد: این تنها براساس شنیده ها است و تا زمان بررسی های بیشتر جزئیات بیشتری از این حادثه اعلام نخواهد شد.

همچنین فرمانده انتظامی آستارا با اشار به وقوع قتل یک جوان در این شهر گفت: پرونده قتل جوان ۳۴ ساله آستارایی در دست بررسی است.
به گزارش فارس، رسول عزیزی ظهر امروز در جمع خبرنگاران این شهرستان در تشریح جزئیات مربوط به حادثه تیراندازی روز گذشته در فلکه شهید مورخی آستارا، اظهار کرد: در جریان این تیراندازی یک جوان ۳۴ از قفسه سینه مورد هدف قرار گرفت و به قتل رسید.

وی با بیان اینکه حادثه مذکور رأس ساعت ۱۴ بعد از ظهر روز گذشته به‌وقوع پیوسته است، گفت: قاتل ۴۲ ساله پس از شلیک به مقتول، بلافاصله با حضور در ستاد فرماندهی انتظامی شهرستان خود را تسلیم ماموران انتظامی کرده و اکنون در بازداشت است.

فرمانده انتظامی آستارا با اشاره به اینکه پرونده قتل مذکور در مراجع قضایی و قانونی برای روشن شدن دلیل قتل تحت بررسی است تصریح کرد: از مردم می‌خواهیم تا روشن شدن علت وقوع قتل از هرگونه شایعه‌سازی خودداری کنند.

منبع : خزر

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

دیدگاه ها