۷ تیر ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۹ مهر ۱۳۹۵
  • کد خبر :53609
  • بدون دیدگاه

قاتل کیانا سادات ۷ ساله در نیشابور اعدام شد+تصاویر

م.ن ۳۷ ساله قاتل کیانا سادات حسینی دختر هفت ساله نیشابوری به دار مکافات آویخته شد.

مهدی.ن ۳۷ ساله قاتل کیانا سادات حسینی دختر هفت ساله نیشابوری به دار مکافات آویخته شد.

این اعدام صبح امروز در محل چهاراه انقلاب شهرستان نیشابور صورت گرفت و مردم نیشابور شاهد اجرای حکم الهی پس از حدود دو هفته از عمل جنایتکارانه‌اش درباره این قاتل سنگدل بودند.

به گزارش تسنیم، حکم وی دوبار به علت تجاوز به عنف و قتل دختر بچه‌ای به نام کیانا بود، کیانا در ۲۵ شهریور در نیشابور ربوده شد و پس از دو روز و با شناسایی قاتل، جسد وی کشف شد.

قاتل کیانا سادات 7 ساله در نیشابور اعدام شد+تصاویر

قاتل کیانا سادات 7 ساله در نیشابور اعدام شد+تصاویر

جزئیات تلخ تجاوز و قتل کیانا سادات هفت ساله

خبرگزاری فارس ، پس‌ از اینکه در ۲۵ شهریور کیانا سادات هفت‌ساله در نیشابور ربوده شد و پس از دو روز و با شناسایی قاتل، جسد وی کشف شد کل سطح شهرستان نیشابور دچار حیرتی عمیق شد.

کشته شدن یک دختر هفت‌ساله پس از آزار و اذیت‌های شوهرعمه‌اش نه‌تنها امری غیرقابل‌باور بود بلکه باعث یک خواست عمومی مبنی بر برخورد قاطع و سریع قوه قضاییه با متهم این عمل شنیع شد و رئیس کل دادگستری خراسان رضوی نیز از دستگیری و صدور حکم این مجرم در کمتر از ۱۰ روز خبر داده بود.

اکبر آقابیگی، فرمانده نیروی انتظامی نیشابور امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در این شهرستان ضمن تائید خبر اعدام این مجرم، در این باره می گوید: کمتر از ۶ روز پس از دستگیری قاتل کیانا سادات حسینی، حکم اعدام این مجرم صادر شده و جمعه ۹ مهرماه، یعنی ۱۴ روز پس‌ از این اتفاق دردناک، قاتل به سزای عملش خواهد رسید.

به گزارش فارس قاتل کیانا سادات با هویت «م.ن» متولد ۵۸، در یک شرکت تهیه غذا کار می‌کرده و حدود چهار سال است که در نیشابور زندگی می‌کند، این فرد پنجشنبه دو هفته پیش و در ساعت ۱۲ نیمه‌شب به منزل پدر همسر خود می‌رود و این دختربچه هفت‌ساله را درحالی‌که در اتاق دیگری خواب بوده سوار موتور کرده و به منزل خود که همسر و فرزندانشان نیز حضور نداشتند، می‌برد و پس از تجاوز، او را خفه می کند و جنازه وی را داخل ملحفه پیچیده و به باغ پدر مقتول که در جاده‌ صومعه قرار داشته، منتقل می‌کند.

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

دیدگاه ها