۳۰ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۴ مرداد ۱۳۹۵
  • کد خبر :49352
  • بدون دیدگاه

عکس فیش حقوقی مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان منتشر شد

مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان فیش حقوقی و حکم‌ کارگزینی‌اش را نشان داد.

سید شهاب‌الدین غندالی مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان، امروز فیش و حکم کارگزینی خود را از زمانی که به عنوان مدیر عامل این صندوق منصوب شده است، نشان داد.

غندالی گفت: در آبان ماه سال ۹۲ به صندوق ذخیره فرهنگیان آمدم و حقوقم بر اساس نظر هیأت امنا مشخص شد که در آن زمان ۹ میلیون تومان بود.

وی ادامه داد: در یکم فروردین ماه ۹۴، حکم کارگزینی بنده ۱۱ میلیون تومان شد و از ابتدای سال ۹۵ به ۱۳ میلیون و ۶۱۴ هزار تومان رسید.

شهاب‌الدین غندالی تصریح کرد: بنده این مستندات را به سازمان بازرسی ارائه دادم ضمن اینکه هیچ مأموریت داخلی و خارجی نیز دریافت نمی‌کنم و کارانه نیز در صندوق ذخیره فرهنگیان نداریم بلکه مدیران عامل کارخانه‌های زیرمجموعه صندوق ذخیره فرهنگیان می‌توانند کارانه دریافت کنند.

به گزارش فارس، در رسانه‌ها اخباری درباره پاداش‌های چندصد میلیونی در صندوق ذخیره فرهنگیان منتشر شده است و این صندوق تا کنون، آماری از پاداش و فیش حقوقی مدیرعامل ارائه نکرده بود.

فیش حقوقی مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان

http://media.farsnews.com/media/Uploaded/Files/Images/1395/05/03/13950503000729_PhotoL.jpg

http://media.farsnews.com/media/Uploaded/Files/Images/1395/05/03/13950503000724_PhotoL.jpg

منبع:فارس


در همین زمینه بخوانید:

حجت‎الله ایوبی :انتشار فیش حقوقی آدرس غلط دادن است

من معتقدم اصل ماجرای فیش‎گیت یک جنگ روانی انتخاباتی برای کند کردن شتاب حرکت دولت و ایجاد جو سوءتفاهم علیه دولت بود. دستور صریح مقام معظم رهبری و برخورد صادقانه رئیس محترم جمهوری به نظرم اتفاق خوب و مثبت این رویداد بود. ضمن اینکه مدیران فعلی براساس روندها و مقرراتی که از دولت‎های پیش برجای مانده این پرداخت‎ها را انجام داده‎اند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت، رییس سازمان سینمایی در گفتگو با پایگاه اطلاع‎رسانی دولت با تاکید بر لزوم شفاف‎سازی در دستگاه‎های اجرایی و نهادهای عمومی، اصلاح ساختارها مبنی بر حذف رانت و ایجاد سیستم‎های فرایندی شفاف و پاسخگو را رویکرد مهم سیاست‎های مدیریت او در دوره جدید اعلام کرد.
ایوبی از اولین مدیرانی بود که حقوق خود را اعلام کرد، با این حال می‎گوید او و مدیرانش تلاش کردند در دام جنگ زرگری کسانی که دوست دارند آرامش سینما را از بین ببرند نیفتند. وی با بیان این که در سازمان‎های دولتی ارقام فیش‎های حقوقی کاملا مشخص است و انتشار فیش‎های حقوقی هیچ چیز را روشن نمی‎کند، تصریح کرد: به غیر از مواردی که از قانون نظام پرداخت هماهنگ، مستثنی شده‎اند امکان تخلف وجود ندارد و آن چیزی که مهم است و زمینه سوء استفاده را فراهم می‎کند، پرداخت‎های غیرقانونی و پاداش‎های نامتعارف است که باید بررسی شود. دیوان محاسبات در تمام سازمان‎ها نماینده دارد، سازمان بازرسی نظارت می‎کند و پرداخت‎ها را بررسی می‎کنند، حتی آقای وزیر هم نمی‎تواند حقوق امثال بنده را بیشتر از آن چیزی که در قانون مشخص شده است افزایش دهد؛ من عضو هیات علمی هستم، پایه حقوقم را از دانشگاه می‎گیرم و مابقی را وزارت ارشاد پرداخت می‎کند.
او افزود: اما من معتقدم اصل ماجرای فیش‎گیت یک جنگ روانی انتخاباتی برای کند کردن شتاب حرکت دولت و ایجاد جو سوءتفاهم علیه دولت بود. دستور صریح مقام معظم رهبری و برخورد صادقانه رئیس محترم جمهوری به نظرم اتفاق خوب و مثبت این رویداد بود. ضمن اینکه مدیران فعلی براساس روندها و مقرراتی که از دولت‎های پیش برجای مانده این پرداخت‎ها را انجام داده‎اند. پس باید به جای متهم کردن افراد و مدیران روندها را اصلاح کرد. و البته در اصلاح مقررات باید عدالت را رعایت کرد. به هر حال مدیر متخصص و شایسته و با تجربه هم طبیعی است که باید زندگی‎اش مطابق شئوناتش تامین شود. اگر بنا بر شایسته سالاری است هزینه این شایسته سالاری هم باید با عدالت و انصاف پرداخته شود. در غیر این صورت دولت از مدیران توانا تهی خواهد شد.
وی با تاکید بر اینکه باید روندها اصلاح شود گفت: من از اینکه در جریان این فیش‎بازار سیاسی، نام برخی افراد دست‎کم در حوزه سینمایی بر سر زبان‎ها افتاد به هیچ وجه راضی نیستم و امیدوارم این ماجرا به سرعت خاتمه یابد.
رییس سازمان سینمایی با اشاره به ناپدید شدن ۳۶ ساعته یکی از معاون‎های سازمان در دوره قبلی گفت: مجموعه ای از رخدادهای تلخ در دوره گذشته که من نمی‎خواهم بدان ورود کنم دیوار اعتماد بین اهالی سینما و مدیریت نظام را به کلی فروریخت. کسانی متاسفانه در ورطه فسادهای مالی و اخلاقی افتادند که پیوسته از مفاهیم ارزشمند و دین هزینه کردند و کار را بر مدیران متدین و ارزش‎گرای واقعی سخت کردند. اصول‎گرایان و انقلابی‎های متدین واقعا باید مدعیان اصلی این مدیران باشند. آنها به نام انقلاب و ارزش‎ها آمدند و این همه رویدادهای تلخ را رقم زدند.
ایوبی افزود: من همچنان معتقدم که ماجرای فیش‎ها عملیات ایذایی، رد گم‎کنی و کاملا سیاسی بود و امیدوارم دومینوی مچ‎گیری به گونه ای نباشد که اعتماد مردم را از کلیت نظام سلب کند.

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

برچسب‌ها
دیدگاه ها
  1. محمد نوشته است:

    گرمسلمانی ازان است که حافظ دارد ای وای اگرازپس امروزبودفردایی وای بحال اینهایی که پولهای بیت المال مسلمین درجیبشان قرارمی گیرداین پولها همان پولهای اضافی من وشماست که بابت اسودگی خودمان پرداخت میکنیم اما امروزشمااین پولهارابخوریددیریازود اجلتان خواهدرسیدوجواب این پولهای خورده شده به ناحق راخواهیدچشید الیس الصبح بقریب.

  2. محمد نوشته است:

    ای کاش کناراین فیشها نام مقدس جمهوری اسلامی ایران نبود.شرم اوراست برای یه مسول در جمهوری اسلامی ایران بااین فقرهاواینهمه مشکلات مردم این حقوقهادریافت شود.