۱ شهریور ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۱۱ خرداد ۱۳۹۴
  • کد خبر :12153
  • بدون دیدگاه

فروش خانه ۳ هزار هکتاری مایکل جکسون به قیمت ۱۰۰ میلیون دلار

خانه ۳ هزار هکتاری مایکل جکسون خواننده فقید آمریکایی بزودی به قیمت ۱۰۰ میلیون دلار فروخته خواهد شد عمارتی که جکسون با وسواس فراوان ساخته و نام آن را «هیچ…

خانه ۳ هزار هکتاری مایکل جکسون خواننده فقید آمریکایی بزودی به قیمت ۱۰۰ میلیون دلار فروخته خواهد شد

عمارتی که جکسون با وسواس فراوان ساخته و نام آن را «هیچ کجا» گذاشته بود، عمارتی ۳ هزار هکتاری بود که در آن یک ساعت چمنی غول پیکر، یک شهر بازی و باغ وحشی کوچک اما پر و پیمان وجود داشت که در آن حیواناتی به بزرگی زرافه و فیل نیز نگهداری می شد. مزرعه مایکل جکسون شامل ۲۲ ساختمان بود و فضای آن طوری طراحی شده بود که از ۲ سو به ۲  دریاچه در شرق و غرب ختم می شد. عمارت اصلی نیزکه سلطان پاپ در آن اقامت داشت، عمارتی به سبک نورماندی است که مساحتی ۱۲ هزار متر مربعی دارد و دارای ۶ حمام است. در نزدیکی این ساختمان دو ساختمان کوچک هم برای مهمانان ساخته شده است که یکی از آنها ۴ خوابه و دیگری ۲ خوابه است.عمارت اصلی دارای استخری بزرگ با تمام تجهیزات حاشیه ای آن است. علاوه بر این در کنار عمارت، مکانی برای باربکیو و زمین های بسکتبال و تنیس ساخته شده است.
مایکل جکسون ان مزرعه را در سال ۱۹۸۷ به مبلغ ۱۹ میلیون دلار خرید و در سال ۲۰۰۵ پس از تبرئه از اتهام کودک آزاری آن را رها کرد. خانه در این سال ها خالی از سکنه ماند و در نهایت وارثان مایکل جکسون تصمیم گرفتند خانه را به مزایده بگذارند.

فروش خانه 3 هزار هکتاری مایکل جکسون به قیمت 100 میلیون دلار

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

برچسب‌ها
دیدگاه ها