۲۹ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۱۲ مرداد ۱۳۹۵
  • کد خبر :49832
  • بدون دیدگاه

تصاویر افتتاحیه نمایندگی نایکی علی دایی در مجتمع الماس

امروز در مجتمع الماس تهران، علی دایی به افتتاح نمایندگی برند معروف پوشاک ورزشی نایکی مشغول بود.

امروز در مجتمع الماس تهران، علی دایی به افتتاح نمایندگی برند معروف پوشاک ورزشی نایکی مشغول بود. در همین راستا، تعدادی از هنرمندان و ورزشکاران نیز مهمان آقای گل جهان در مغازه جدیدش بودند.

نمایندگی نایکی علی دایی در مجتمع الماس

مریم حیدرزاده (شاعر)

نمایندگی نایکی علی دایی در مجتمع الماس

حامد حدادی (ستاره بسکتبال)

نمایندگی نایکی علی دایی در مجتمع الماس

محسن خلیلی

http://cdn.yjc.ir/files/fa/news/1395/5/12/4931942_460.jpg

محمود خوردبین، محمد پنجعلی و هادی طباطبایی


در همین زمینه بخوانید :

دایی: سیاسی ها برای شهرت فوتبالی می شوند

علی دایی در حاشیه افتتاح فروشگاه جدیدش درباره موضوع انتشار قراردادهای اهالی فوتبال گفت: من کاملا با این موضوع مخالف هستم و این کار کاملا اشتباه است. این مسائل کاملا خصوصی است و فقط در مملکت ما این اتفاقات رخ می دهد. ما کاری به کسی نداریم و کار خودمان را انجام می دهیم.

دایی درباره طلب خودش و بازیکنان نفت از فوتبال تصریح کرد: من از صبا نیز مبلغ زیادی طلب کار هستم. همچنین بابت لباس هایی که به این تیم ندادم نیز از این باشگاه طلبکار هستم. البته این طلبکاری مربوط به صبا نیست و از پرسپولیس نیز طلبکار هستم. فوتبالی ها بابت پولی که دریافت نکرده اند نیز مالیات می دهند و این موضوع نیز امری اشتباه است.

سرمربی نفت تهران در واکنش به توجه بیش از اندازه به درآمدهای فوتبالیست ها، بیان کرد: این همه آدم درآمد زیادی دارند اما اصلا مطرح نمی شود. شاید یک بازیکن در یک سال یک و نیم میلیارد در آمد داشته باشد اما خیلی ها در این کشور در یک هفته این درآمد را دارند. هر کسی که زحمت می کشد و حتی در یک روز یک و نیم میلیارد در می آورد حقش است و نباید ایراد گرفت. فوتبال در دنیا حرف اول را می زند و این افراد برای بیشتر معروف شدن به فوتبالی ها بند می کنند.

او در پاسخ به این سوال که چرا افراد غیر فوتبالی وارد فوتبال شدند، اظهار کرد: فوتبال حرف اول را می زند و یک سیاستمدار نمی تواند مانند یک فوتبالیست ملی هوادار داشته باشد و در میان مردم معروف و محبوب شود به همین دلیل این افراد وارد فوتبال می شوند.

وی در پاسخ به این سوال که چرا بازیکنانی مانند طارمی و رضاییان خیلی زود به فوتبال ایران بازگشتند، گفت: این ها را باید از خود آنها پرسید. من نمی دانم این بازیکنان چگونه رفتند و چگونه برگشتند و نباید در این موضوع صحبت کنم.

دایی در پایان در پاسخ به این سوال که موضوع شکایت او از پرسپولیس به چه سرانجامی رسید، افزود: من برای دریافت مالیات خودم از باشگاه پرسپولیس از این باشگاه شکایت کردم و پیگیر این شکایت هستم.

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

برچسب‌ها
دیدگاه ها