۶ تیر ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۱۲ بهمن ۱۳۹۵
  • کد خبر :59074
  • بدون دیدگاه

عکس های پریناز ایزدیار در دومین روز جشنواره فجر

پریناز ایزدیار شب گذشته در مراسم فرش قرمز و نشست خبری فیلم “تابستان داغ” به کارگردانی ابراهیم ایرج زاد در سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر شرکت کرد.

پریناز ایزدیار شب گذشته در مراسم فرش قرمز و نشست خبری فیلم “تابستان داغ” به کارگردانی ابراهیم ایرج زاد در سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر  شرکت کرد.

بازیگران این فیلم عبارتند از : پریناز ایزدیار، علی مصفا، مینا ساداتی، یسنا میرطهماسب، مانیا علیجانی و صابر ابر بازیگران اصلی “تابستان داغ” هستند

پریناز ایزدیار در دومین روز جشنواره فجر

پریناز ایزدیار در دومین روز جشنواره فجر

پریناز ایزدیار در دومین روز جشنواره فجر

پریناز ایزدیار در دومین روز جشنواره فجر

گزارش نشست خبری فیلم “تابستان داغ”با با حضور پریناز ایزدیار و علی مصفا

ایرنا، علی مصفا شب گذشته(دوشنبه) در نشست نقد و بررسی فیلم «تابستان داغ» در برج میلاد افزود: کار کردن با فیلمسازان جوان برایم جذاب بود و با حضور در کنار بازیگران جوان احساس جوانی می کرد.
ابراهیم ایرج زاد کارگردان فیلم «تابستان داغ» نیز در این نشست خبری گفت: دو سال درگیر شرایط ساخت این فیلم بودم که نهایتا با کمک هومن بهمنش این فیلم ساخته شد.
وی افزود: یکی از شانس های من حضور بازیگران خوب در این فیلم بود که همگی با جان دل در آن حضور داشتند.
این کارگردان سینما با بیان اینکه دو سال بازنویسی فیلم زمان برد، خاطرنشان کرد: بعد از تلاش زیاد برای دقت در فیلمنامه، نهایتا آنچه دیدید فیلم ما شد.
ایرج زاد درباره شباهت این فیلم با «کرامر علیه کرامر» توضیح داد: در فیلم «کرامر علیه کرامر» یک زوج درگیر می شوند اما در فیلم «تابستان داغ» دو خانواده درگیر ماجرا هستند و فیلم در واقع دو طبقه از جامعه را بررسی می کند.
وی درباره نزدیکی روایت این فیلم با آثار اصغر فرهادی گفت: از قبل با این موضوع مواجه شدم که ممکن است در فیلمنامه شبیه آثار فرهادی شود، بنابراین در سکوت ها و کلا در اجرای اثر هیچ شباهتی با آثار فرهادی ندارد.
این فیلمساز در ادامه درباره بازی کودک خردسال این فیلم گفت: مانیا علیجانی انقدر جذاب و خوب بازی کرد که اگر خوب از خودش مواظبت کند به عنوان بازیگر تراز اول ایران و مثل بازیگرهای بزرگ دنیا چون «ناتالی پورتمن» خواهد شد.
صابر ابر بازیگر این فیلم نیز درباره ساخت «تابستان داغ» افزود: یکی از بهترین فیلم هایی که کار کردم همین اثر بود چون بهترین همکاران بازیگر تا کارگردان و نویسنده در کنار این فیلم بود.
پریناز ایزدیار دیگر بازیگر این فیلم نیز درباره حضور در فیلم «تابستان داغ» اظهار داشت: فیلمنامه همواره برای بازیگر اهمیت بسیاری دارد و زمانی که فیلمنامه به دستم رسید در تهران نبودم اما آنقدر برایم جذاب بود که قبول کردم در فیلم بازی کنم.
سی وپنجمین جشنواره فیلم فجر از نهم تا ۲۱ بهمن ماه برگزار می شود.

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

دیدگاه ها