۲۵ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۹ فروردین ۱۳۹۵
  • کد خبر :42030
  • بدون دیدگاه

عکس‌های”ملانیا ترامپ”همسر جذاب نامزد ریاست جمهوری آمریکا

ملانیا ترامپ همسر دونالد(Melania Trump) ترامپ نامزد جمهوری خواهان آمریکا، ۲۶ آوریل ۱۹۷۰ در اسلونی به دنیا آمد.ا

رقابت‌های انتخاباتی آمریکا به اوج حساسیت خود رسیده است و همین موضوع سبب شده تا کاندیداهای مطرح زیر ذره‌بین رسانه‌ها قرار گیرند. اما در این میان حکایت دونالد ترامپ با سایرین متفاوت است به غیر اظهاراتش پیرامون مسلمانان این بار همه از همسرش سخن می‌گویند؛ ملانیا ترامپ سوپر مدلی که حالا می‌خواهد بانوی اول امریکا شود.
ملانیا ترامپ همسر دونالد(Melania Trump) ترامپ نامزد جمهوری خواهان آمریکا، ۲۶ آوریل ۱۹۷۰   در اسلونی به دنیا آمد.او که ۲۴ سال از همسرش کوچک‌تر است، حرفه اصلی‌اش طراحی لباس و مدلینگ است.

این مدل زیبا با قامت ۵ فوت و ۱۱ اینچ (۱۸۰٫۳۴ سانتیمتری) در ۱۶ سالگی وارد حرفه مدلینگ شد و در ۱۸ سالگی با یک آژانس مدلینگ در میلان قرارداد بست. او برای تحصیل در رشته معماری و طراحی مدتی مدلینگ را کنار گذاشت ، اما پس از فارغ‌التحصیلی پیشنهادات زیادی درزمینه شوهای مد دریافت کرد و مرتب بین میلان و پاریس دررفت آمد بود تا اینکه در سال ۱۹۹۶ در نیویورک مستقر شد.در سال‌های فعالیت بارها عکس‌های او در جلد مجلات مشهور مد منتشر شد .

مراودات عاشقانه ملانیا و ترامپ

او در سال ۱۹۹۸ با دونالد ترامپ آشنا شد و مراودات عاشقانه او با ترامپ تا سال ۲۰۰۵ ادامه داشت تا اینکه در ۲۲ ژانویه این سال این دو با یکدیگر ازدواج کردند.

جریان آشنایی این دو نیز به یک مهمانی در سال ۱۹۹۸ برمی‌گردد که همدیگر را در یک مهمانی دیدند،  در آن زمان ترامپ که تازه از همسر دومش میپلز جداشده بود می‌خواهد شماره‌اش را به ملانیا بدهد که او قبول نمی‌کند.
ملانیا در این زمینه می‌گوید ترامپ در آن مهمانی با یک زن دیگر آمده بود و شنیده بودم که زنان زیادی در زندگی او هستند و نمی‌خواستم من یکی از آن‌ها باشم.

اما ملانیا که تحت تأثیر ترامپ قرارگرفته بود قبول می‌کند که شماره او را داشته باشد. به گفته ملانیا آن‌ها در شب اول آشنایی تا صبح با یکدیگر صحبت می‌کنند  و درنهایت پس‌ازآنکه ملانیا روابط صمیمی با فرزندان ترامپ ایجاد کرد آن‌ها در سال ۲۰۰۵ در مراسمی باشکوه در فلوریدا ازدواج کردند.

لهجه دردسرساز ملانیا

اما این روزها در کنار انتشار عکس‌های ملانیا در زمان فعالیت در حرفه مدلینگ یکی از موضوعات لهجه اوست. ملانیا ترامپ اسلونی تبار است و به‌خوبی نمی‌تواند انگلیسی را با لهجه آمریکایی صحبت کند. همسر ۴۵ ساله دونالد ترامپ باوجودی که اغلب در کمپین انتخاباتی همسرش حضور دارد اما کمتر سخن می‌گوید.

شاید مهم‌ترین دلیل کمتر شنیده شدن ملانیا، مشکل لهجه اوست. او آمریکایی نیست و اسلونی تبار است و نمی‌تواند به زبان انگلیسی  با لهجه آمریکایی صحبت کند.

برای نخستین بار ترامپ در  نوامبر گذشته در “میرتل بیچ” کارولینای جنوبی ملانیا را به روی سن دعوت کرد. او میکرفون را به دست گرفت و پس‌ازاینکه با زدن چند ضربه با انگشت خود به میکروفن مطمئن شد که روشن است، گفت: آیا او (ترامپ) بهترین نیست. او بهترین رئیس‌جمهور تاریخ آمریکا خواهد بود. ما تو را دوست داریم.”

این چند جمله تنها سخنان ملانیا در کمپین انتخاباتی همسرش تاکنون است، اما به نظر می‌رسد در صورت جدی‌تر شدن نامزدی ترامپ ، او باید بیشتر صحبت کند.

الماس ۱۵ قیراطی ملانیا ترامپ

نگاهی به زندگی ملانیا نشان می‌دهد که او صاحب یکی از گران‌ترین حلقه‌های ازدواج جهان است واز این حیث در رتبه ششم قرار دارد.

این حلقه الماس ۱۵ قیراطی به ارزش ۳ میلیون دلاراست که از طرف دونالد ترامپ به او هدیه داده‌شده و ترامپ این حلقه ازدواج زیبا را از کشور انگلستان خریداری کرده است.

ملانیا که ترامپ صاحب یک پسر ۹ ساله به نام “بارون” است هم‌اکنون خط تولید محصولات بهداشتی و آرایشی را دارد . او اکنون  ترامپ در حال حاضر مشغول انجام فعالیت‌های خیر خواهانه و بزرگ کردن پسرشان و کار بر روی کلکسون جواهرات QVC  است. ملانیا همچنین خالق نوعی مرطوب کنند گران‌قیمت( مشتق از خاویار) است که هر اونس آن ۱۵۰ هزار دلار قیمت دارد.

ملانیا ترامپ ، Melania Trump

ملانیا ترامپ ، Melania Trump

ملانیا ترامپ ، دونالد ترامپ

http://talarekhabar.com/wp-content/uploads/2016/03/20151001MELANIA-slide-OOE6-superJumbo.jpg

ملانیا ترامپ ، Melania Trump

ملانیا ترامپ ، Melania Trump

ملانیا ترامپ ، Melania Trump

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

دیدگاه ها