۳۰ شهریور ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۱۸ بهمن ۱۳۹۵
  • کد خبر :59585
  • بدون دیدگاه

عکس های لاله مرزبان در نشست فیلم”زیر سقف دودی”

نشست رسانه ای فیلم زیر سقف دودی به کارگردانی پوران درخشنده در هفتمین روز از جشنواره فیلم فجر با حضور لاله مرزبان ، بهنوش طباطبایی ، مریلا زارعی و دیگر…

نشست رسانه ای فیلم زیر سقف دودی به کارگردانی پوران درخشنده در هفتمین روز از جشنواره فیلم فجر با حضور لاله مرزبان ، بهنوش طباطبایی ، مریلا زارعی و دیگر عوامل فیلم برگزار شد.

لاله مرزبان در نشست فیلم”زیر سقف دودی”

لاله مرزبان در نشست فیلم”زیر سقف دودی”

لاله مرزبان

لاله مرزبان

http://media.snn.ir/original/1395/11/17/IMG03301353.jpg

لاله مرزبان

لاله مرزبان

http://media.mehrnews.com/d/2017/02/05/4/2365928.jpg

لاله مرزبان : تجربه کار در «زیر سقف دودی» برایم بسیار با ارزش است

لاله مرزبان بازیگر جوان فیلم اولی «زیر سقف دودی» در گفت وگو با خبرگزاری فارس با اشاره به اینکه مرتبه نخستی است که در یک فیلم سینمایی بازی می کند، توضیح داد: من از دوران نوجوانی در مدرسه و سپس حرفه ای تئاتر کار کردم اما برای نخستین بار است که در یک فیلم سینمایی کار میکنم.

وی با بیان اینکه از طریق فراخوان مورد پذیرش در فیلم خانم درخشنده قرار گرفته، گفت: مراحل تست هم خیلی دشوار بود حساسیت خانم درخشنده بر نقش کیانا خیلی زیاد بود، کارگردان می خواستند برای این فیلم بازیگر چهره بیاورند ولی چهره ای به این سن و سال و با این شرایط پیدا نکرده بودند که خلاصه قسمت من شد.

مرزبان اظهار داشت: بازی و تجربه کار در کنار عواملی این چنینی برای من خیلی زیاد بود تجربه ای که میخواستم سالیانه کسب کنم یک مرتبه کسب کردم.

این بازیگر جوان توضیح داد: به نظر من موضوع این فیلم خیلی مهم و حساس است و عمیقا به مشکلات امروز جامعه ما دست گذاشته است.

مرزبان اظهار داشت: پیشنهادی کم و بیش برای بازی های آینده دارم که البته من بیشتر در عرصه تئاتر فعال هستم و اگر کار جدیدی هم باشد که از آن خوشم بیاید حتما می پذیرم و خوشحال می شوم که این مسیر را ادامه دهم.پ

وی درباره فعالیت در عرصه تئاتر گفت: من از گذشته کار تئاتر انجام دادم و در آینده نیز ادامه خواهم داد.

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

دیدگاه ها