۲۶ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۲۸ مهر ۱۳۹۵
  • کد خبر :54448
  • بدون دیدگاه

عکس های شقایق دهقان در انجمن اوتیسم ایران

کودکان طیف اوتیسم و جمعى از هنرمندان عرصه سینما، تلویزیون و موسیقى میهمان تیم‌هاى ملى اینلاین هاکى در آکادمى اسکیت انقلاب تهران بودند.

تصاویر شقایق دهقان در مراسم میزبانى تیم‌هاى ملى اینلاین هاکى بانوان و آقایان از کودکان طیف اوتیسم در آکادمى اسکیت انقلاب تهران

شقایق دهقان در انجمن اوتیسم ایران

شقایق دهقان در انجمن اوتیسم ایران

میزبانى تیم هاى ملى اینلاین هاکى بانوان و آقایان از کودکان طیف اوتیسم یی از بهترین اتفاقات ورزشی این هفته بود که به همت مقامات اسکیت هاکی ایران در آستانه رقابت‌های بزرگ آسیایی چین برگزار شد.

کودکان طیف اوتیسم و جمعى از هنرمندان عرصه سینما، تلویزیون و موسیقى همچون رضا یزدانى، على اوجى و شقایق دهقان روز گذشته، میهمان تیم‌هاى ملى اینلاین هاکى در آکادمى اسکیت انقلاب تهران بودند.

در این مراسم ، تیم اینلاین هاکى مردان جهت آشنایى بیشتر میهمانان با این رشته و به صورت نمادین، بازى دوستانه‌ای را به نمایش گذاشت و پس از آن نیز، بازیکنان تیم ملى به آموزش و بازى با این کودکان پرداختند.

در انتهاى این مراسم، انجمن اوتیسم ایران از مربیان و عوامل اجرایى آکادمى اسکیت انقلاب تهران که طى ماه‌هاى اخیر به آموزش این کودکان پرداخته بودند، تقدیر و براى ورزشکاران اعزامى به رقابت هاى آسیایى چین آرزوى موفقیت کرد.

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

برچسب‌ها
دیدگاه ها