۲۵ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۱ آبان ۱۳۹۵
  • کد خبر :54589
  • بدون دیدگاه

عکس های بهنوش طباطبایی در اکران مردمی فیلم سیانور

عوامل فیلم سینمایی«سیانور» ابتدا در سینما استقلال و سپس در سینما آزادی حاضر شدند و ضمن دیدار با هواداران خود همراه آنان به تماشای این فیلم نشستند.

بهنوش طباطبایی به همراه دیگر عوامل فیلم سینمایی«سیانور» ابتدا در سینما استقلال و سپس در سینما آزادی حاضر شدند و ضمن دیدار با هواداران خود همراه آنان به تماشای این فیلم نشستند.

بهنوش طباطبایی در اکران مردمی فیلم سیانور

بهنوش طباطبایی در اکران مردمی فیلم سیانور

بهنوش طباطبایی در اکران مردمی فیلم سیانور


در همین زمینه بخوانید :

دیدار مردمی بهنوش طباطبایی و کارگردان فیلم «سیانور» در مشهد

بهروز شعیبی، بهنوش طباطبایی و سید محمود رضوی روز شنبه اول آبان ماه برای نمایش «سیانور» در دانشکده علوم پزشکی و حضور در پردیس هویزه راهی مشهد مقدس می‌شوند.

به گزارش ایسنا، به  نقل از روابط عمومی این فیلم، کارگردان، تهیه کننده و بازیگر فیلم سینمایی «سیانور» روز شنبه اول آبان ماه ساعت ۱۵ در دانشکده علوم پزشکی مشهد برای نمایش و حضور در جلسه نقد و بررسی حضور می‌یابند و پس از آن ساعت ۱۹ با مخاطبین و علاقمندان به دیدن «سیانور» در پردیس هویزه مشهد می‌نشینند.

«سیانور» از ۲۸ مهرماه در سینماهای کشور روی پرده رفت و در دومین روز اکران، توانست در پردیس ملت، آزادی و کوروش به سانس فوق العاده برسد.

همچنین این فیلم در روز پنج شنبه ۲۹ مهرماه توانست در تهران با داشتن ۱۰ سالن سینما ۴۰ میلیون و ۶ سالن در شهرستان ۱۵ میلیون تومانی دست یابد.

همزمان با آغاز اکران این فیلم یکی از پوسترهای فیلم با چهره هانیه توسلی در نقش هنگامه رونمایی شد.

در خلاصه داستان «سیانور» آمده است:پایان یک سکوت طولانی! امیر و هما پس از مدتی یکدیگر را می‌یابند، در حالیکه یک انتخاب بیشتر ندارند، سیانور یا زندگی! و آنها زندگی را انتخاب می کنند.

این فیلم به برهه‌ای از تاریخ سیاسی ایران می‌پردازد که در سینمای ایران کمتر مورد توجه قرار گرفته شده است.

در این فیلم مهدی هاشمی، هانیه توسلی، حامد کمیلی، پدرام شریفی، بابک حمیدیان، بهنوش طباطبایی، رضا مولایی، فرزین صابونی، فریدون محرابی، سارا توکلی، وحید حبیبیان، وحید رونقی و آتیلا پسیانی به ایفای نقش می‌پردازند.

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

برچسب‌ها
دیدگاه ها