۵ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۷ اسفند ۱۳۹۵
  • کد خبر :60463
  • بدون دیدگاه

عکس های الناز شاکردوست در اکران خیریه فیلم”مبارک”

اولین ساخته محمدرضا نجفی امامی پس از گذشت دوهفته از اکران عمومی، به نفع توان یابان موسسه خیریه رعد در سی و سومین بازارچه نوروزی این خیریه اکران شد

مراسم اکران خیریه فیلم “مبارک” شب گذشته با حضور الناز شاکردوست به نفع توان یابان موسسه خیریه رعد در سی و سومین بازارچه نوروزی این خیریه اکران شد.

الناز شاکردوست در اکران خیریه فیلم"مبارک"

الناز شاکردوست

عوامل فیلم مبارک جمعه شب در کنار هنرمندان علاوه بر بازدید از این بازارچه نوروزی که بخشی از آن به معرفی و عرضه آثار هنرمندان توان‌یاب خیریه رعد اختصاص یافته همراه با آنها به تماشای فیلم نشستند و بعد از آن به پرسش‌های علاقه‌مندان در خصوص نحوه ساخت اولین فیلم رئال انیمیشن ایران پاسخ دادند.

محمدرضا نجفی امامی اولین کارگردانی است که در این اثر سینمایی خود از تکنیک‌های تلفیقی فیلم‌سازی شرکت‌های بزگ دنیای انیمیشن مانند والت دیزنی، پیکسر، دیرم ورکس و …. استفاده کرده است

مبارک در کنار روایت داستان زندگی دختری به نام گلپری که الناز شاکردوست به جای آن ایفای نقش می‌کند اسطوره‌های داستان‌های ایرانی را به شیوه ای جذاب به تصویر کشیده است و همین امر موجب شده نه تنها کودکان بلکه بزرگ‌‌ترها نیز جزو مخاطبین این فیلم قرار گیرند.

مبارک ششم اسفند ماه در آخرین روز از جشنواره نوروزی رعد از ساعت ۱۸ الی ۲۰ در سالن همایش‌های مجتمع رعد اکران خواهد شد بازارچه خیریه رعد در شهرک غرب، خیابان هرمزان، خیابان پیروزان جنوبی، پلاک ۷۴ تا ساعت ۲۲ روز جمعه ۶ اسفند ادامه خواهد داشت.

 

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

برچسب‌ها
دیدگاه ها