۱ شهریور ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴
  • کد خبر :11384
  • بدون دیدگاه

عکس شلوار عجیب بازیگر ایران در جشنواره کن !

تصویر شلوار عجیب “نوید محمدزاده” در جشنواره کن فرانسه ، وی همراه با پزمان بازغی برای فیلم ناهید ساخته آیدا پناهنده در فستیوال حضور دارند . به گزارش تالارخبر بخ…

تصویر شلوار عجیب “نوید محمدزاده” در جشنواره کن فرانسه ، وی همراه با پزمان بازغی برای فیلم ناهید ساخته آیدا پناهنده در فستیوال حضور دارند .

به گزارش تالارخبر بخ نقل از کافه سینما، همانطور که در خبرها خوانده‌اید، امسال سینمای ایران در جشنواره کن یک نماینده دارد. فیلم ناهید ساخته آیدا پناهنده. به همین خاطر برخی از عوامل این فیلم به فرانسه رفته‌اند تا در جلسه نمایش فیلم حضور داشته باشند. در همین رابطه پژمان بازغی و نوید محمدزاده که دو بازیگر این فیلم هستند این روزها در کن به سر می‌برند.

ساعتی قبل پژمان بازغی عکسی از خود به همراه نوید محمدزاده در حاشیه جشنواره کن منتشر کرد که حاشیه‌هایی به همراه داشت. به محض انتشار عکس، کاربران بسیاری نسبت به پوشش نوید محمدزاده معترض شدند و در کامنتهای زیادی این اعتراض خود را نشان دادند. بسیاری از این کاربران معتقد بودند که این پوشش شایسته نماینده سینمای ایران در جشنواره‌ای خارجی نیست. برخی دیگر نیز مدعی بودند که در جشنواره‌های معتبر باید از لباس و پوشش رسمی استفاده کرد.
دقایقی بعد نوید محمدزاده نیز عکس دیگری از حضور خود و بازغی در کن را منتشر کرد که آنجا نیز اکثر کامنت‌ها به قرار ذکر شده بود. البته پای هر دو پست بودند کامنت‌هایی که معتقد بودند تیپ و ظاهر هر شخص به خود او مربوط هست و دیگران نباید در این زمینه اظهار نظر کنند.

http://www.caffecinema.com/new/images/mr1/instagram2/cannesinstanahid_2.jpg

http://www.caffecinema.com/new/images/mr1/instagram2/cannesinstanahid_1.jpg

 

و در ادامه واکنش مردم در اینستاگرام

http://www.caffecinema.com/new/images/mr1/instagram2/cannesinstanahid_3.jpg

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

دیدگاه ها