۲۹ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۴ مرداد ۱۳۹۵
  • کد خبر :49322
  • ۱ دیدگاه

عکس جدید ورزشگاه امام رضا مشهد در مردادماه ۹۵

تصویر جدید ورزشگاه امام رضا (ع) مشهد که بزودی به بهره برداری قرار خواهد گرفت

تصویر جدید ورزشگاه امام رضا (ع) مشهد که بزودی به بهره برداری قرار خواهد گرفت ، گفتنی است مسقف بودن جایگاه تماشاران از امتیازات ویژه این ورزشگاه مدرن می باشد.

ورزشگاه امام رضا مشهد در مردادماه

عباسی: ورزشگاه امام رضا (ع) آمادگی برگزاری مسابقات لیگ برتر را ندارد

محمدرضا عباسی در گفت و گو با خبرنگار حوزه فوتبال فوتسال گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان،اظهارکرد: امیدوارم در چهار بازی نخست لیگ شانزدهم که در ورزشگاه ثامن الائمه با دیگر تیم ها بازی داریم، نتایج مطلوب را کسب و با قدرت لیگ را آغاز کنیم.

وی درباره بازیکنان جذب شده در فصل نقل و انتقالات گفت: بازیکنان خوب و کلیدی توسط سرمربی تیم جذب شده است و بعضی از این نفرات با اینکه ناشناخته هستند اما با انگیزه فروان در تمرینات تیم حاضر می شوند و به طور حتم بعضی از این بازیکنان در پایان لیگ پدیده خواهند شد.

عباسی گفت: امسال می تواند یک سال خوب برای تیم فوتبال مشهد در کسب نتیجه باشد.

مالک تیم فوتبال مشهد درباره برگزاری بازیهای این باشگاه در لیگ شانزدهم ادامه داد: با توجه به آماده نبودن استادیوم امام رضا قرار است بازی های خودمان را در لیگ شانزدهم در ورزشگاه ثامن الائمه برگزار کنیم و به احتمال زیاد از نیم فصل دوم بازی های خودمان را در ورزشگاه امام رضا انجام می دهیم.

وی درباره تغییر نام این تیم در لیگ شانزدهم در کمیسیون ماده پنج استان خراسان تصریح کرد: هم اکنون کارهای اداری مربوط به تغییر نام باشگاه در کمیسیون ماده پنج استان در حال پیگیری است و ظرف چند روز آینده جواب قطعی را از این نهاد دریافت خواهیم کرد.

مالک تیم فوتبال مشهد درباره بازی هفته نخست این تیم با ذوب آهن گفت: تیم ذوب آهن یک باشگاه بسیار خوب و با سوابق درخشان است امیدوارم با درایت کادر فنی و توانایی بازیکنان این بازی دشوار را با پیروزی پشت سر بگذاریم و گام نخست را با قدرت آغاز کنیم.

وی درباره حامی مالی این تیم در لیگ شانزدهم عنوان کرد: هنوز فعلا چیزی مشخص نیست اما به احتمال زیاد در روز چهارشنبه هفته جاری که مصادف با جشن پیراهن تیم است آن موقع حامی مالی تیم مشخص خواهد شد.

عباسی در پایان یاد آورشد: اردوی خیلی خوبی را در ترکیه با حضور تمام نفرات تیم در آنجا برگزار کردیم.

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

دیدگاه ها