۲۹ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۱۵ تیر ۱۳۹۵
  • کد خبر :48294
  • بدون دیدگاه

عکس جدید مرسدس بنز علی دایی با پلاک خاص

تصویری از خودروی مرسدس بنز علی دایی با شماره پلاک خاص

تصویری از خودروی مرسدس بنز علی دایی با شماره پلاک خاص ، گفتنی است علی دایی علاوه بر این خودرو یک مازراتی و پورشه پانومرا هم در کلکسیون خود دارد.

مرسدس بنز علی دایی با شماره پلاک خاص

 


در همین زمینه بخوانید:

علی دایی سرمربی نفت تهران شد

باشگاه نفت تهران روز گذشته افشین پیروانی را به عنوان سرمربی فصل آینده خود انتخاب کرد اما به دلیل اینکه مهدی تاج و کارلوس کی‌روش با رفتن مدیر تیم ملی به این باشگاه مخالف بودند حضور او در جمع زردپوشان تهرانی لغو شد.

اکنون باشگاه نفت تهران پس از جمع بندی‌های لازم به این نتیجه رسیده هدایت تیم فصل آینده خود را به علی دایی که یکی از جدی‌ترین گزینه‌هایشان هم طی روزهای اخیر بود، بسپارد و هرچه سریع‌تر آماده لیگ برتر شود.

دایی: مثل صبا در نفت کار می‌کنم

علی دایی پس از انتخابش به عنوان سرمربی تیم نفت اظهار داشت: ما با آشنایی که بهنام پیشرو کیش داشت در پرسپولیس با آنها کار کردیم و با گلرخسار و شهریاری کار کرده‌ام. در سایپا با شهریاری کار کرده‌ام و امروز نیز جلسه ای نیم ساعته داشتم. از فردا تمرینات تیم نفت شروع می‌شود و انشاءالله سعی می‌کنیم که شرکت‌های خصوصی دوست داشته باشند به ورزش و فوتبال وارد شوند.

او درباره دستیارانش عنوان کرد: کادرفنی ما مشخص است و همه چیز شفاف بود و هست و این شرایط ادامه پیدا می‌کند.

سرمربی نفت درباره سختی های کار در این تیم بیان کرد: خوشبختانه یا متاسفانه با این مسایل را در راه آهن و صبای قم مواجه بودم و این بحران را حل می‌کنیم و چون کار کرده‌ایم و شناخت هم داریم باشگاه و کادرفنی این مساله سخت را حل می‌کند. مطمئنا اهدافی که باشگاه دارد را با برنامه‌ریزی تامین خواهیم کرد.

دایی در پایان افزود: بازیکنان مورد نظر را به باشگاه معرفی کرده‌ایم و اکنون هم اولین بازیکن را خواهیم گرفت.

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

برچسب‌ها
دیدگاه ها