۲۷ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۵
  • کد خبر :45253
  • بدون دیدگاه

عکس/تصادف شدید پورشه کاین با وانت پیکان

تصویری از تصادف پورشه کاین با قیمت حدود ۷۰۰ میلیون تومان با یک دستگاه وانت پیکان مدل پایین با قیمت جدودی ۷ میلیون تومان .

تصویری از تصادف پورشه کاین با قیمت حدود ۷۰۰ میلیون تومان با یک دستگاه وانت پیکان مدل پایین با قیمت جدودی ۷ میلیون تومان . با یک نگاه می توان حدس نزدیگ به ۴۰ میلیون تومان خسارت به این خودروی لوکس وارد شده است.

عکس/تصادف شدید پورشه کاین با وانت پیکان

 


در همین زمینه بخوانید :

 هزینه تصادف با پورشه کاین ، پانامرا و … چقدر تمام می‌شود؟

خرابی و سوانح ناشی از تصادفات رانندگی تنها یک مسیر را پیش روی رانندگان می گذارد و آن حرکت به سمت تعمیرگاه و لوازم یدک فروشی است راهی که با صفرهای کم و زیاد چشم هایتان را گرد می کند.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از عصر خودرو، اما در بین انواع خودروهای داخلی که برای تعمیر و تعویض قطعات یدکی به تعمیرگاه ها می روند خودروهایی به چشم می آید که هزینه هایشان مثل خودشان لوکس است.

در این گزارش گران ترین قطعات مدل های مختلف پورشه را برای شما قرار داده ایم.

*** قیمت هایی که در زیر ذکر شده مربوط به مقایسه  گرانترین لوازم یدکی در بین مدل های مختلف پورشه است.

پورشه ۹۱۱

قیمت چراغ زنون جلوی پورشه ۹۱۱ با قیمت ۱۱ میلیون تومان به فروش می رسد.
همچنین قیمت چراغ عقب این مدل پوشه ۸ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان قیمت گذاری شده است.

پورشه پانامرا

لنت ترمز جلوی پورشه پانامرا با قیمت ۲ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان و لنت ترمز عقب این پورشه با قیمت ۱ میلیون و ۴۵۰ هزار تومان در بازار به فروش می رسد.
همچنین درب های جلوی پورشه پانامرا ۷ میلیون و ۷۲۰ هزار تومان و درب های عقب این مدل پورشه ۱۱ میلیون و ۹۹۸ هزار تومان قیمت گذاری شده است.

پورشه کاین

درب های جلوی پورشه کاین در بازار با قیمت ۹ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان و درب های عقب این خودرو با قیمت ۱۰ میلیون و ۵۹۸ هزار تومان به فروش می رسد.
همچنین گران ترین گلگیر ها در بین ۶ مدل پورشه موجود در بازار متعلق به این مدل است که گلگیر جلو با قیمت ۴ میلیون ۳۰۰ هزار تومان و گلگیر عقب با قیمت ۱۷ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان فروخته می شود.

پورشه کیمن

قیمت تیغه برف پاک کن پورشه کیمن هم از گرانترین لوازم یدکی های لوکس در بین مدل های مختلف پورشه است که تیغه برف پاک کن جلو ۴۴۰ هزار تومان و تیغه برف پاک کن عقب ۲۹۷ هزار تومان قیمت گذاری شده است.

 نوع لوازم یدکی مدل پورشه مورد نظر حدود قیمت در بازار  به تومان

http://www.eghtesadonline.com/UserUpload/Image/1395021310030343412872510.jpg

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

دیدگاه ها