۶ تیر ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۱ شهریور ۱۳۹۵
  • کد خبر :51056
  • بدون دیدگاه

عکسی بخاطرش محسن مسلمان به کمیته اخلاق احضار شد

محسن مسلمان، هافبک تیم پرسپولیس به کمیته اخلاق احضار شد.سالهای پیش نیز رفت و آمد پیام صادقیان با امیر تتلو برای این بازیکن دردسر شده بود.

محسن مسلمان، هافبک تیم پرسپولیس به کمیته اخلاق احضار شد.سالهای پیش نیز رفت و آمد پیام صادقیان با امیر تتلو برای این بازیکن دردسر شده بود.
پس از اینکه محسن مسلمان در تمرینات تیمش شرکت نکرد و به جای آن به دیدار خواننده غیرمجاز در یک مسابقه فوتسال رفت، انتظار می‌رفت تا باشگاه پرسپولیس حداقل به خاطر غیبت در تمرینات با این بازیکن برخورد کند، اما حمایت سرپرست پرسپولیس از بازیکن این تیم نشان داد که باشگاه مشکلی با این موضوع ندارد تا کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال با احضار هافبک حاشیه ساز قرمزهای تهران وارد عمل شود و به این موضوع رسیدگی کند.

عکسی بخاطرش محسن مسلمان به کمیته اخلاق احضار شد
محسن مسلمان باید روز سه شنبه در کمیته اخلاق حاضر شود.


در همین زمینه بخوانید :

محسن مسلمان و چرایی عجیب دوری از تیم ملی

هافبک میانی پرسپولیس بعد از شروعی طوفانی به یکی از مهره های قابل اتکای برانکو ایوانکوویچ در ترکیب پرسپولیس تبدیل شده که غیبت او در ترکیب این تیم امری است که هواداران این تیم در شرایط فعلی نیز نمی توانند آن را تصور کنند.

محسن مسلمان که بعد از دوره ای ناموفق در ذوب آهن و فولاد به پرسپولیس پیوست و نیمکت نشینی و سکونشینی را نیز در ترکیب برانکو تجربه کرد، ناگهان با تغییر رویه ای جالب توجه توانست به مهره ای ثابت و البته تاثیرگزار تبدیل شود. اضافه کردن چند آیتم دیگر به خصوصیات محسن مسلمان باعث شد تا او اکنون مهره ای خاص برای سرخپوشان باشد. با این حال علامت سوال بزرگ به عدم دعوت او به تیم ملی مربوط می شود.

هافبک شماره ۷۷ پرسپولیس که آخرین حضورش در تیم ملی مربوط به بازی برابر لبنان است، اکنون ۳ سال از پیراهن تیم ملی دور بوده است. او آخرین بار در تاریخ ۲۱خرداد ماه سال ۹۲ توانست در دیدار برابر لبنان که با نتیجه ۴ بر صفر به سود ایران به پایان رسید در دقیقه ۶۹ جانشین مسعود شجاعی شود.

او در زمان کارلوس کی روش در سه بازی و جمعا ۹۲ دقیقه برای تیم ملی مقابل فلسطین،عمان و لبنان به میدان رفت که حاصل آن یک گل زده برابر عمان بوده است.

مسلمان اکنون جزو ۴ بازیکن برتر پرسپولیس محسوب می شود اما هنوز نتوانسته جایی در ذهن کارلوس کی روش به خود اختصاص دهد و سرمربی پرتغالی تیم ملی نیز اکنون داریوش شجاعیان و سروش رفیعی را به او ترجیح داده است. کارلوس کی روش البته مسعود شجاعی و اشکان دژآگه را نیز در اختیار دارد که اشکان را در پست غیر تخصصی خود جانشین این بازیکنان می کند.

محسن مسلمان که این روزها بدون توجه به ماجرای عدم دعوت خود به تیم ملی تمرینات پرفشار پرسپولیس را پشت سر می گذارد به دنبال این است تا همچنان خود را به عنوان یکی از مهره های کارآمد این تیم پرسپولیس معرفی کند تا شاید دوباره بتواند به پیراهن تیم ملی نیز دست یابد.

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

برچسب‌ها
دیدگاه ها