۲۸ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۸ آبان ۱۳۹۵
  • کد خبر :54958
  • بدون دیدگاه

عکس/گریه رامین رضاییان پس از پاس گلش به طارمی

رامین رضاییان در دیدار مقابل صنعت نفت آبادان هم مثل بازی با استقلال خوزستان در دقایق پایانی به بازی آمد. و با پاس گلش باعث پیروزی قرمزهای پایتخت شد

رامین رضاییان در دیدار مقابل صنعت نفت آبادان هم مثل بازی با استقلال خوزستان در دقایق پایانی به بازی آمد. اما این بار تاثیرگذار تر بود و اتفاقا تک گل پرسپولیس را هم ساخت. رضاییان با یک پاس رو به جلوی زیبا مهدی طارمی را در موقعیت گلزنی قرار داد.

ولی نکته جالب بعد از این گل خوشحالی متفاوت رضاییان بود. همانطور که در تصویر می‌بینید رامین جشن گل را تنهایی با خودش برپا کرد و اتفاقا بغضش نیز در این صحنه ترکید. رضاییان در این روزها فشار زیادی را تحمل می‌کند و اینکه بالاخره برای تیمش مفید بود خیلی برایش ارزش داشت.

اشک و گریه رامین رضاییان

رامین رضاییان به هواداران پرسپولیس: خیلی با معرفتید

مدافع پرسپولیس می‌گوید هواداران این تیم خیلی بامعرفت هستند.

به گزارش ایسنا، رامین رضاییان که پس از اتفاقات به وجود آمده در ابتدای فصل و رفت و برگشت به این تیم مورد غضب برانکو قرار گرفته بود، در بازی گذشته بالاخره توانست برای این تیم به میدان برود، امروز کار خود را تکمیل کرد و در اندک دقایقی که در زمین بود توانست پایه‌گذار تک گل پرسپولیس شود.
رضاییان در این باره به خبرنگاران گفت: نمی‌خواهم مصاحبه کنم اما باید از هواداران تشکر کنم چراکه هیچ گاه من را تنها نگذاشتند. فقط می‌خواهم به آن‌ها بگویم خیلی بامعرفت هستند.

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

برچسب‌ها
دیدگاه ها