۷ تیر ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۳۰ تیر ۱۳۹۵
  • کد خبر :48937
  • بدون دیدگاه

عکسهای الهام حمیدی و شیلا خداداد در افتتاحیه یک بوتیک

تصاویر شیلا خداداد و الهام حمیدی دو بازیگر سینما و تلویزیون در مراسم افتتاحیه بوتیک بلندی

تصاویر شیلا خداداد و الهام حمیدی دو بازیگر سینما و تلویزیون در مراسم افتتاحیه بوتیک بلندی

شیلا خداداد در افتتاحیه یک بوتیک

الهام حمیدی و شیلا خداداد در افتتاحیه یک بوتیک

الهام حمیدی در افتتاحیه یک بوتیک

الهام حمیدی و شیلا خداداد در افتتاحیه یک بوتیک

الهام حمیدی در افتتاحیه یک بوتیک

 


در همین زمینه بخوانید :

“الهام حمیدی” از مجرد بودنش گفت/ قبلا مزون لباس داشتم

خبرگزاری میزان، الهام حمیدی بازیگر عرصه سینما و تلویزیون کشورمان با حضور در برنامه دور همی گفت: فردی لجباز هستم و فکر می کنم هر چقدر زمان می گذرد لجبازتر هم می شوم.

الهام حمیدی که دراین برنامه مانتویی خاص با طراحی جالب بر تن داشت به این موضوع اشاره کرد که به طراحی لباس علاقه بسیاری دارد و خود، مدتی مزون داشته است اما به دلیل گران شدن دلار مجبور به رها کردن علاقه اش در این زمینه می شود.

بازیگر سریال “یوسف پیامبر” همچنین از عضویتش در شبکه های اجتماعی گفت و اینکه مدت دو ماه است صفحه شخصی اش را فعال کرده و امیدوار است قضاوت ها در مورد هنرمندان در چنین فضایی با اشتباهات کمتری صورت بگیرد.

بازیگر سریال “شوق پرواز” همچنین از تقسیم دوره بازیگری اش به سه مرحله سخن گفت و تصریح کرد: در اولین دوره بازیگری ام معمولا هر پیشنهاد کاری را می پذیرفتم وسعی می کردم خود را به عنوان یک بازیگر در ذهن ها تثبیت کنم اما در دومین مرحله تصمیم گرفتم جدا از تلویزیون در عرصه سینما هم حضور پیدا کنم که در این دو مرحله گاهی به مرز بندی حضور در سینما و تلویزیون هم فکر می کردم.

حمیدی از سومین مرحله بازیگری اش به عنوان دوره ای یاد کرد که تصمیم دارد انتخاب های درستی را برای ایفای نقش های ماندگار انجام دهد و در این راستا مرزی بین حضورش در سینما با تلویزیون قائل نمی شود.

این بازیگر در پاسخ به سوال مهران مدیری مبنی بر اینکه چرا تا این لحظه ازدواج نکرده گفت: کار ما شرایط سختی دارد که همه افراد نمی توانند با آن کنار بیایند اما با این حال تا الان قسمت نشده که ازدواج کنم.

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

دیدگاه ها